Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fogom elfogadni, hogy ő...

Mikor fogom elfogadni, hogy ő már nincs?

Figyelt kérdés

1 éve és 4 hónapja halt meg a kutyám. Beteg volt és már idős is.

Nemrég kaptunk egy kölyök kutyát akit nagyon szeretünk, de most is nagyon hiányzik az előző. :( Ennyi idő után is rámtör a sírás és olyan jó volna őt újra látni, megsimogatni. :(



2017. jún. 25. 22:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kell, hogy elfogadjam ő már nincs? Sose beszéltem senkinek erröl, milyen érzések vannak bennem. Ez lehet az oka?
2017. jún. 25. 22:30
 2/4 anonim válasza:
Ezzel sajnos én is így vagyok és én már a 3.at vesztettem el. És nekem is folyton eszembe vannak. És az is hogy mi lenne ha. De még nem jöttem rá hogy mit csináljak hogy jobb legyen. :/.
2017. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én kutyám 3 éve halt meg, 12 évig volt mellettem. Szintén beteg és idős volt, muszáj volt elaltatni. Azóta sem tudom elfogadni, hogy már nincs. :'(( Sajnálom. Tudom milyen rossz érzés, nekem is egyfolytában hiányzik.
2017. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális egy olyan érzékeny és kutyáját odaadóan szerető gazditól/embertől mint te vagy. Az én Artúrom 21 éves lenne. Manapság is képes vagyok sírni érte. De az segít, hogy ennyi ideig nem is élhetne. Ha idős és beteg, akkor neki megváltás. Ezt el kell fogadni. Bár az ő élni akarásuk a végsőkig tart. Ezért olyan nehéz. Nekem kétszer kellett kiküldenem az állatorvost, egyszer sem tudtam ott lenni. Szeresd nagyon a kölyök kutyust, ő nem érti a bánatod, de megérdemli a feltétlen törődést, hisz neki most nyílik ki a világ:)
2017. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!