Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom hullaszállítónak akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hullaszállítónak akar jelentkezni. Most mit csináljak? Én biztos nem fogom elfogadni azt a pénzt amit kapni fog.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
43%
Valakinek ezt is el kell végeznie, szerintem semmi baj sincs ezzel a munkával, sőt. Inkább, mint hogy mondjuk kőműves legyen...
2013. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor ne fogadd el a pénzt, majd megoldod a saját fizetésedből amit akarsz... mást erre nem tudok mondani. Ez épp olyan nonszensz dolog mint az, hogy valaki nem hajlandó egy felszámolt temetőre építeni...
2013. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Azért kőművesnek lenni nem undorító.
2013. szept. 15. 19:18
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Hát, nálam nem kérdés, melyik az undorítóbb: egy öltönyös, szép feladatot ellátó férfi, vagy egy agyonizzadt, kannásborszagú férfi... Hozzáteszem, nyilán nem minden kőműves ilyen, csak azért vannak dolgok, amik az ember szemébe sültek.
2013. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj vele?

Ha napi 8 órában wc-ket súrolna például, az nem lenne undorító munka?

Szerintem akármit csinál, ugyanúgy el kéne őt fogadnod, hiszen te mondtad, a PÁROD.

2013. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
99%
Mondjuk az én apukám halottakat boncol egy kórházban. Ráadàsul temetö mellett is lakunk. Nekem semmi undorító nincs ebben a munkában.
2013. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon idiótán állsz hozzá.

Nem ölelgetni fogja a hullákat, hanem egy dobozban szállítani. Semmi gond nincs ezzel a munkával, valószínűleg te irtózol betegesen a haláltól, ami pedig az élet természetes velejárója. Ne legyél már ilyen nebáncsvirág, ha meg nem kell a pénze, akkor szerezz magadnak. Örülhetnél, hogy keres...

2013. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%

Azt is meg kell valakinek csinálni...Akár a kukás,akár az építömunkás,a kórboncnok,stb.....

CSak meg kell szokni.A halál sajnos gyakori jelenség.Nem kell töle félni.

El kell fogdni!!!!

2013. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem undorító a hullaszállítói munka.

Sokkal undorítóbb a helyszínelők meg a nyomozók munkája amikor pl egy baleset helyszínére mennek ki és széttrancsírozott hullákat kell nézegetni, levágni a körmüket, stb...

a hullaszállító meg csak viszi

2013. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Tudom mit csinál egy hulla szállító. Neki kell a halotatt felöltöztetni, megborotválni stb. 3. válaszoló te milyen szép feladatról beszélsz? Te szivesen fogdosnál felakasztott embereket?
2013. szept. 15. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!