Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stafford lány kutyus miért...

Stafford lány kutyus miért nem nől?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos lány amerikai staffordshire terrier kutyusunk. Vékony, izmos, de valahogy megállt a növésben. Mint ha nem "szélesedne". Kaját kal rendesen, jó minőségűt, mozgás van elég. A szülei közül az apa szép nagy termetes volt(törzskönyvvel) az anyuka kicsit vékonyabb, de szerintem a szülés/szoptatás miatt is. Nem törzskönyvezett, de a szülőket láttuk. Ismerősöm staffija, igaz ő kan, 2x ilyen szélles, pedig ők azok a lusta gazdi-kutya páros. Nem kövér a kutya, hanem szép izmos, mielőtt valaki írná. A miénk viszont izmos, de vékonyka.

[link]



2017. jún. 26. 08:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
Akármi is van benne, 1 éves korig kb magasságra nő, aztán 2 éves koráig változik/szélesedik.
2017. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Bar kivancsi leszek meddig tartja meg ezt a kutyat igy, hogy tudja, hogy nem staffi. :(
2017. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

Azt fogja mondani, hogy mi vagyunk a hülyék és ez igen is staff:D

De egyébként hiába válna meg tőle, mert úgy se venne igazi tenyésztőtől valóban fajtatiszta staffot.

Szóval, ha már így benézte a dolgot, akkor legyen felelősségteljes és gondoskodjon róla élete végéig normálisan.

2017. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát ő tuti nem fajtatiszta. Bull típusú keverék, pitbull mellett szerintem van benne labrador is. Bár ettől függetlenül szép kutya (szerintem)
2017. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nőhet még, nem kell idegeskedni.
2017. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!