Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények? Szerintetek szép...

Vélemények? Szerintetek szép kutya lesz a kicsiből? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 26. 17:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
7%
A kutyámra a jófogason talátam rá. Mivel szaporítótól van ( nem nem putris helyről hanem egy normális családtól akiktől akármit kérdeztem tudtak válaszolni úgy is hogy állattenyésztőnek tanultam) nincs törzskönyv és hivatalosan fajtajellegű csak. Az enyém szülei gyönyörűek és a kölyök is. Prémium táppal etetem hússal kiegészítve de az etetés terén egy jó doki és szakirodalmak sokat segítenek. Mivel tk. nem jár hozzá számolnod kell anyagilag is azzal hogy a kutya beteg lehet. A menhelyeken is vannak valóban szép fajtatiszták és keverék kutyák amikből válogatni lehet de ha ebbe a csöppségbe szerettél bele... Én pl. semmi pénzért nem válnék meg a kutyámtól még ha a törzskönyveset utánam dobnák vagy beteg lenne. Ha szerinted a szülők szépek a kölyök is valószínüleg az lesz HA mellette a tartása is megfelelő. És egy kutya ára nem a szépségén múlik. Lehet hogy egy három lábú fogatlan keverék kutya valakinek 5ft-ot nem ér más milliókért sem adná. Ha meg is veszed a lényeg hogy ne hagyd hogy a menhelyen végezze.
2017. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
91%

# 31 Gratulálok! Most sikeresen kiálltál a szaporítás mellett.

Márpedig akármilyen szépen is csomagolod be, a szar attól még szar marad! És nem, itt a szart nem a kutyára értem, hanem arra amiből ezek a kutyák létrejönnek. Pénzéhes, vagy tudatlan emberek jóvoltából. Lehet, hogy nálad a szapis kutyádnak jó dolga van, mert felelős gazdi vagy, de 100 másik menhelyen, láncon, kidobva, vagy ne adj' Isten megkínozva végezte. Szóval azért ennyire ne pártold már ezt az egészet!

2017. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
13%
Kedves 32-es elnézést ha az írásom nem úgy ment át ahogy akartam de akkor jobban kifejtem :) az olyan szaporítókat akik kalitkába kölyök gyártásra használják kutyáikat elítélem sőt... de nem írom le mer itt inkább nem mocskolódom. Arra próbáltam célozni hogy lehet normális helyől is venni kutyát papír nélkül nyilván ez ritkább esett nekem szerencsém volt. Olyan embert aki ocsmány módon szaporítja őket én sem támogatnám, valóban érdemes hivatalos tenyésztőtől kutyát venni bár még ott sem 100% hogy a kutya makk egészséges marad. Nem azt támogatom hogy a haszon lesső embertől vegye meg de ha már ezt a kis kutyát kinézte és ha ez mellett tart ki akkor jó életet biztosítson neki. Minden esettben utána kell nézni hogy honnét veszi. Én is végig néztem a kennelek oldalát és kiváncsiságból a jófogás oldalt ahol bele szerettem és miután megnéztem hol tartják és hogyan meg beszéltem az orvosukkal meg vettem.
2017. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából a múltam rejt egy tigriscsíkos kiskutyát, akit nem tudtam felejteni. Amikor őt megláttam egyből bele szerettem. Nem csak a külső miatt, hanem egyszerűen elbűvölt a kis tekintete meg úgy minden.

2017. jún. 27. 14:48
 35/39 anonim ***** válasza:
nézd végig a közeledben lévő menhelyek honlapjait, keresd fel őket, esetleg lépj be facebookon pitbullos, staffordos csoportokba, és írj ki ott kérdéseket, hogy tud-e valaki mentett tigriscsíkos kölyök bull típusú kutyát, TUTI hogy lesz ilyen egy idő után. én egyszer voltam az illatos úti gyepmesteri telepen, és kb 10 pitbull is volt. nagyon sok felelőtlen ember tart iylen kutyákat, ezért nagyon sok kerül oda.
2017. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet
2017. jún. 27. 15:53
 37/39 anonim ***** válasza:
67%

Úgy tűnik gyerekek, hogy 5 hetesen el is hozta ezt a kutyát. De védjétek csak a szaporítókat!


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8700247-mily..

2017. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Valamit félre értettél. Nem hoztam el, nem is beszéltem a tenyésztővel😊
2017. jún. 27. 22:20
 39/39 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést se én írtam ki
2017. jún. 27. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!