Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya...

Mennyibe kerül egy kutya elaltatása? Tobb info lent!

Figyelt kérdés

Két kutyánk van egy nagy es egy kis testű.(németjuhász,tacskói)

Öregek már szegénykék es a nagytestű már szinte a saját dolgát se tudja elvégezni és mivel, ha a nagy távozik es a kicsi egyedül itt marad szinte biztosak vagyunk benne, hogy depresszióba esik a kis drágánk, ezért együtt szeretnénk őket elengedni. A jelenlegi orvosunk nem vállal ilyet, ezert, ha valaki tud ajánlani egy jó orvost azt megköszönném.

Árasszatok el infoval, hogy a legjobbat tudjam nyújtani nekik.

Előre is koszonom szépen mindenkinek a válaszokat es a segítséget.



2017. jún. 26. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha a legjobbat szeretnéd nyújtani, akkor csak azért, mert öregek, ne öld meg őket.

Akkor kell humánus módszerrel elpusztítani, ha olyan gyógyíthatatlan betegsége van egy kutyának, aminél a javulásnak esélye sincsen, és folyamatos fájdalmat, szenvedést okoz már számára.

Az öregség nem indok a kivégzésükre, és ezt egyetlen normális ép lelkületű állatorvos sem fogja vállalni.

Nem is értem, hogyan jutott ez az eszedbe.

2017. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Senki sem fogja elaltatni az egészséges kutyádat. Legalábbis reméle.
2017. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én azért nem altatnám el a kicsit csak mert a nagyot el kell...tény hogy hiányozni fog neki de ha ő olyan fizikai állapotban van még ami nem igényel altatást akkor normális állatorvos nem fogja neked elaltatni ezért, nyilván ezért is nem vállalja a tiétek.

Foglalkozzatok vele többet ha a nagy elment.

2017. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
OFF: nagyon sajnálom szegénykéket! Biztos szép életük volt. Nagyon sok kitartást kívánok nektek, lelkiekben veletek vagyok!
2017. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dzseri ***** válasza:
66%
a beteg kutyus elment, az egészséges mellé fogadjatok örökbe egy kölyköt
2017. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, nem véletlenül nem vállalta.


Itt nem fog elárasztani Téged senki ilyen infóval. Én biztos nem!


Úgy látom, nem dobbant még a kezed között utolsót a szíve egy nagyon-nagyon beteg, több évig velünk élt tacskónak. Ne is akard megtudni, amíg nem muszáj.

2017. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

az öreg beteg nem tudja elvégezni rendesen a dolgát az orvos mondta hogy ott mindenképp el kell mert mar szenved

a kicsi meg nagyon durván ragaszkodó mi is erre gondoltuk az elején hogy maradjon természetesen, külön éltek egy hónapig (a nagy vidékre ment) a kicsi nem evett 2hetig rendesen értsetek ezt úgy, hogy az első hétben semmit es mar infúzióra kellett tenni, nem mozdult otthon a helyéről csak annyira hogy pár méterrel arrébb elvégezze a dolgát

nem tudjuk sajnos mit tenni

es az örökbefogadás a kicsi melle szinte lehetetlen dolog nem tűr meg másik kutyát maga mellett a kicsiket se folyamatosan letamadja őket es borzasztóan féltékeny

2017. jún. 26. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

6-os vagyok. Még annyit:


Miért az a fő kérdésed, hogy mennyibe kerül?!!

2017. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os nem tudtam mivel kezdjem
2017. jún. 26. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem két tacsi keverékem volt az egyik 14éves korába álmába meghalt a másik emlődaganatos volt de az orvos azt mondta a kora miatt nem tud vele mit csinálni, amig nincs fájdalma nem altatja. Depressziós lett ő is. 16éves korába került mellé egy kölyök. Hisztizett miatta hogy nyugdíjas éveire egy kölyökkel kell vesződnie. Pár hétig az étvágya jobb lett meg a kedve de úgyan úgy magába zuhant. Miután ő is elaludt végleg a kicsi is bánatos lett de könnyebben túl tette magát mint egy idős kutya. Az árat az orvos tudja pontosan megmondani azt hiszem súlyra mérik az altatót de nem akarok hülyeséget mondani. Ha tényleg nagyon ragaszkodó lehet hogy valóban jobb neki is mer hiába él tovább nem lesz a régi. Kölyök kutyát meg meg kell gondolni az öreg mellé mert lehet hogy nem fogadja el. Nekem is nehéz volt őket összeszoktatni mer a tacsi elég vérmes tipusú volt.
2017. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!