Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a legkeménye...

Melyik kutyafajta a legkeményebb házőrző?

Figyelt kérdés
Szomszédba mindig betörnek,mostmár nekem kell egy kutya aki odaáll mellém ha történne valami. Ilyenekkel ne jöjjetek mint pl.: " Minek kutya,lefújják,megmérgezik,stb,és ugyanúgy befognak törni" Jó lehet hogy van benne valami, de az ember csak nyugodtabban fekszik le aludni hogyha vigyáznak házra. A legkeményebb házőrzőt szeretném,hogyha betör valaki akkor egyből fogja meg,és ne engedje el még oda nem megyek. Kösz előre is a válaszokat!
2010. máj. 19. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
csau-csau
2010. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
kösz nem kell...
2010. máj. 19. 22:54
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Doberman, Rottweiler amik általában jobban félelmet keltenek.

Illetve tudom még ajánlani a kaukázusit, nekünk 2 is van, őrzési célra tökéletes.

Meg még a kuvasz ami erre jó lehet, de idős korukra megőrülnek.

2010. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ilyesmikre gondoltam: Dobermann,Rottweiler,Amstaff,cane corso,argentin dog,pitbull,közép ázsiai juhász,komondor,kaukázusi, stb... Mondjuk ezek közül melyik felelne meg a legjobban?
2010. máj. 19. 22:57
 5/21 A kérdező kommentje:
Dobermann az nagyon jó lenne,de télen is ugyanúgy őrzi a házat? Nem inkább a meleg kutyaházat válassza? :D
2010. máj. 19. 22:59
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te inkább szereltess be egy riasztót...
2010. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
65%
nekünk is kaukázusink van :) a családomat és engem szeret, de ha meglát mást messze a kertkerítésnél simán százszaggatná. 4 éves és nőstény. most vannak kölykök, ha szombathelyi vagy szívesen adok egyet! :)
2010. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Az általad felsoroltak közül a kaukázusi, a komondor és a staffordshire terrier a legjobb.

De egy szívós keverék kutyával is lehet hogy sokat elérsz.Ha tényleg a házőrzés az elsődleges célod, akkor egy jó keverék kutya még jobb is lehet egy fajtatisztánál, mivel több fajta tulajdonságai keverdnek benne.

A dobbermann megfelel házőrzésre, télen-nyáron.

2010. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
kuvasz, rottweiler vagy e kettő keveréke. Nem vicc. Volt ilyen kutya baromfitelepen, és bevált.
2010. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kutya tanításától is függ. Am kuvasz.
2010. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!