Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan történhetnek kutyatámad...

Hogyan történhetnek kutyatámadások?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges ez? Egy kisgyereknél vagy egy idősnél érthető, de egy felnőttnél lehetetlennek kéne lennie, hogy egy kutya legyőzze. Eleve intelligensek vagyunk, magasabbak, erősebbek. Jön egy pitbull feléd, legtöbb ember beszarik, és azért szedi szét az amúgy játszi könnyedséggel legyőzhető pitbull. Ha fut a kutya, egyszerűen csak egy ugró repülő rúgással szájba kell rúgni, vagy egy fordulatrúgással, és máris behúzza füle-farkát. Ezt nem értem, hogy az ember miért szarik be a kutyától, és néha kerül életébe, ahelyett, hogy használná az eszét, és két mozdulattal leterítené.
2017. jún. 29. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Látszik, hogy fogalmad sincs a dolgokról. :D Ha fut feléd a pitbull, te azt 99% hogy nem fogod szájbarúgni. Ha netán mégis, másodjára nem. Játszi könnyedséggel főleg nem! Ha azt hiszed igen, sohasem láttál Pit Bull t! Nyilván ha egy KÁJ fut feléd, azt meg leütöd egy mozdulattal... :D Ritka hülye vagy, nem intelligens! A füleden is fos jönne, ha a fenti kettő közül bármelyik ráfogna a ugribugri lábacskádra. És ha azt hiszed hogy nem tenné ha akarná, akkor tévedsz!
2017. jún. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Persze, pörgp rugás. Egy kutya állkapcsában olyan erö van, hogy nem nagyon kottyan meg neki ha valaki szájon keni, ellenben ö szétkapja az illetöt.

Nagyon sokat képzelsz magadrol, de ha egy kutya bántani akar, fog is, ne legyenek illúzióid.


Amugy definiáld már azt hogy felnött, mert én is az vagyok, de az 54 kilommal simán leterit egy 65-70kilos színtiszta izomgomboc.

2017. jún. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Persze, ugró repülő rúgás szaltóval, miközben a dupla pengéjű fénykarddal levágod a farkát, így elveszti az erejét. Mint a mesében.
2017. jún. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjátok, akkor menj el kérdező egy agresszív kutyához, nyugodtan majd írj a kórházból hogy ment :D De akkor már ha így gondolkodsz akkor a tehenet, a vaddisznót is simán le lehetne győzni mert okosabbak vagyunk. Menj a rodeóra is, aztán ha meghalsz nem foglak sajnálni
2017. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Am ahova őv re hordom a kutyát van egy ipo3mas Mali. Semmi gizda 40kilos kutya. Gyere le te is. Ha 90-100kg vagy akkor is úgy földhöz fog baxni hogy örülni fogsz amikor leszedik rólad egybe maradtak a csontjaid! Namost ha ezt bunda nélkül játszod vele szó szerint ki fog csontozni! :)
2017. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Főleg hogy egy agresszív,tàmadò kutyànak ha elborul az agya, szinte nincs is fàjdalomèrzete.. egy 50 kilòs kan kuvasszal "küzdöttem" meg mert ràtàmadt a tacskòmra ès.meg akarta ölni.. ràfogott ès nem.engedte..ölni akart. Szerencse, hogy ilyenkor az " anyai ösztön" miatt nekem sem volt fèlelemèrzetem..de èn azt a kutyàt teljes erőmből cibàltam, ütöttem, rúgtam, ahol èrtem.. bordàjàt, hasàt mindenhol.. meg se èrezte.. egy gyengèbb fogàsnàl tudtam lekapni a kutyàmròl majd nekedfordult.. eltörtem rajta egy vastag botot, ordìtottam ès kb 3adjàra feladta ès elhúzott. Szerencsèm volt, hogy a tacsim s.eggèt kapta el ìgy megùszta egy műtèttel meg tornàztattam.mert majdnem lebènult amièrt kiharapott egy öklömnyi darabot az izmàbòl is. Ja megjegyzem èn magam.is 158 cm ès 50 kg vagyok. Szòval rohadt nagy szerencsèm is volt..
2017. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat ahogy leírtad valóban megvalósítható egy filmben. A valóságban már kevés ember lenne erre képes. Van hogy a kutya hátulról támad ( pár hete a nagytestű kutyám a nadrágszáramról szedte le a tacskót ami hátulról nekem rontot észre se vettem). Vannak olyan emberek akik akik alapból félnek a kutyáktól és még egy pórázon vezetet nyugodt ebtől is sokkot kapnak. Valóban intelligensebbek vagyunk és álltalában nehezebbek de az ember az egyik legsebezhetőbb faj. Mikor a kutyám pl. egy pitbullal játszik durvák. Rajtuk egy karcolás se de ha az én kezemmel csinálnák lehet már nem lenne kezem. És ha elvétem a karatés levegőbe ugrasos szájba rugást vagy időben nem tudok elterepoltalni a helyszínről akkor megharap és valszeg még egyszer nem lesz időm ugrálva szájba rugni.
2017. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!