Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jártas vagy a szellem világban...

Jártas vagy a szellem világban? Hogyan lehetséges ez? Szellem, démon, megérzés, érzékek. Hogy történhetnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Engem sok minden érdekelne..

 faradekony vagyok, pedig semmi fárasztó dolgot nem csinálok, ha tobb 10 órákat alszom, ugyan ugy. Van ugy, hogy ki sem kelek az agybol.

 vidám , központi egyéniség voltam mindig, az utóbbi évben viszont inkabb kerülöm az embereket, nem szeretek érzelmekről beszelni, sem bizalmat osztogatni. Altalaba véve pörgős, mosolygós es kreatív vagyok.

megfordult mar a fejemben az is hogy depressziós lennek, de igy nem vag ossze az egyéniségemmel, ez mar az orvostudományban inkabb skizofrénia néven ismert. Az pedig nem vagyok. A viselkedésen neha a boldogbol ket perc alatt valtozik szomoruva.

a szobámban mindig hidegebb van

 valamelyest fogékony is lehetek ezekre a szellemekkel kapcsolatos dolgokra, mivel egy volt párom testvérének a halálát fizikai fájdalmakkal egyutt ereztem meg, mig a párom velem volt. Hevesen vert es szúrt a szivem, izzadtam, édesanyám mar indult az autóért hogy be visz a surgossegire, mígnem egyszer csak abba maradt , mire a volt párom értesült a hírről telefonon. Utana tobb heten keresztül sirtam, remegtem, altatóval aludtam(másképp nem ment).

konkrétan helyszínnel (bevásárlóközpont) es cselekedettel (emberekre lőttek) álmodtam meg az idei évi Muncheni terror cselekedetet. Július 17-en álmodtam es július 23-An megtörtént .

tobb furcsa dolog tortent régebben is otthon, konkrét kopogasokat hallottunk ajtón , falon es ablakon . Mintha csak valaki tenyleg random bekopog, csak nincs ott senki.

Most csak ezek jutottak eszembe



2016. nov. 13. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kérlek válaszolj magadban a kérdéseimre!


Jól érzed-e magad ezektől a jelenségektől?

Ha egy pszichológussal elbeszélgetnél ezekről a jelenségekről,az téged megrövidítene?

Ha felszabadítana rossz érzéseidtől,megérné-e az energiaráfordítást?


Szerintem nem vagy beteg,csak a bal,és jobb agyféltekéd vezetőszerepének átadás-átvétele felborult.Ezt kellene helyrebillenteni!

2016. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Először lásson pszichiáter, utána kiderül ezek valóban természetfeletti tapasztalások e. Jó tanács, persze ha gondolod ne fogadd meg.
2016. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2016. nov. 14. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez depresszió!
2016. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy az lenne. Kint éltem egy évet a családom eés a barátaim nélkül, amiatt, hogy folyékonyan beszelhessek egy idegen nyelvet. Inkabb erősnek mondanám magam, mont depressziósnak. Gyenge pillanatai pedig mindenkinek vannak, kortól és nemtől függetlenül.
2016. nov. 21. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!