Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie vagy csivava?

Yorkie vagy csivava?

Figyelt kérdés
Lesz egy kiskutyám és nem tudom, hogy melyiket válasszam. Ti melyiket ajánlanátok? Lakásban lesz tartva.

2017. jún. 30. 08:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Napi hány séta lenne? Kezdő kutyás vagy? Vannak céljaid vele? Sport stb
2017. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Tapasztalat nélkül yorkit választottam pár éve.Csivava nekem nem szimpi.
2017. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Yorkie!!! Nekem is az van! A csivavák bolondok.
2017. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Naponta háromszor vinnénk le. Reggel anya fogja, mert ő 4-kor kel. Én suli után fogom levinni, 14-15óra fele. Este apa fogja, olyan fél 8 fele.

Persze amíg nem szobatiszta többször levisszük majd, most nyáron, amíg itthon vagyok.

Első kutyus lesz. Család kedvence lenne.

2017. jún. 30. 08:42
 5/31 Cheese Pancakes ***** válasza:
13%
A csivavák utálatosak. A másik kutyafajtát válaszd szerintem.
2017. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor yorkie lesz:)

Akiknek van yorkie kiskutyájuk, azok honnan vették?

2017. jún. 30. 08:50
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz, hogy a csivava bolond és utálatos fajta ! Minden kutya olyan, amilyenre nevelik. Nekem volt csivavám és semmi rosszat nem tudok mondani róla. Egy barátomnak yorkie van. Az is aranyos.
2017. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%
Nem netről vettem az enyémet,hanem úgy ajánlotta valaki a helyet,és nem sajnáltam a pénzt.Úgy voltam vele,hogy inkább megveszem magas áron,minthogy 30 ezerért vegyek olyan kutyust,akinél később mindenféle betegség előjön.
2017. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

nekem csivaváim vannak és semmi bajuk.nem remegnek sőt komoly házörzők.ismerősömnek is van és az a baja hogy az extraminit vette.nah azzal vannak bajok de abba yorki is beteges.

én sose vennék yorkit mert iszonyatosan tud hullani a szőre és folyton ápolgatni kell meg kozmetikáztatni.különben ronda lesz.ha van pénzed ezekre folyamatosan,akkor bevállalhatod a yorkit is.

amúgy mindkettő keveset eszik, a többi meg nevelés kérdése.ha hülyére morgósra nyámnyilára neveled a yorkit akkor az is az lesz.

az a baj hogy a legtöbben azért vettek csivavát mert azt hitték nem kell nevelni mert olyan kicsi és azt hiszik kezelhető ha nem értenek az állatokhoz és ezért hülye a csivavájuk.

a fent szóló yorkisok meg nem tudom miért mondanak ilyet csivavákrol mikor nekik soha nem volt

enyémek hozzámbujnak puszit adnak szeretgetnek.és bemásznak a takaró alá is ha fáznak éjjel.minden kutya normális csak a gazdája nem biztos.

2017. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Igazából mindegy ha jó helyről vedzed. Ha jófigásról 100.000 alatt akkor is mindegy, mert idegbeteg lesz és az első évben az orvosál fogjátok hagyni egy törzskönyves kutya árának többszörösét.
2017. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!