Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie vagy csivava?

Yorkie vagy csivava?

Figyelt kérdés
Lesz egy kiskutyám és nem tudom, hogy melyiket válasszam. Ti melyiket ajánlanátok? Lakásban lesz tartva.

2017. jún. 30. 08:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
Látom itt is meg van a színvonal. Le lettem pontozva, mert szerintem a neveléstől függ milyen a kutya. Az én csivavám akkor sem volt bolond vagy agresszív.
2017. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Vegül a család is a yorkie mellett döntött:) Tudom hogyan kell vele bánni meg, hogy kozmetikázni kell. 3 havonta fogjuk vinni kutyakozmetikushoz. Most fogjuk megnézni a tenyésztőket. Makd írok mi lett:)
2017. jún. 30. 11:26
 13/31 anonim ***** válasza:
78%
Én tudok tenyésztőt 😊
2017. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
Csivava! Nekem is az van. Nem bolondabb mint a yorki, sőt... Amúgy a legtöbb yorkinak fülsértően éles hangja van :D ezzel számolj
2017. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megvan a kiskutyám! Vagyis még nem, de le van foglalózva és vasárnap megyünk érte:) Holnap megyünk anyával bevásárolni neki a dolgokat. Vasárnap pedig apával megyek a kiskutyánkért. Jajj, nagyob boldog vagyok:) Köszönöm szépen a segítséget!:)
2017. jún. 30. 17:05
 16/31 anonim ***** válasza:
Most foglaltátok le és vasàrnap màr hozzàtok is? Az tuti nem tenyésztő csak szaporító...
2017. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
?? Azért akkor hozzuk, mert akkor lesz 8 hetes.
2017. jún. 30. 19:49
 18/31 anonim ***** válasza:
Kennelből, törzskönyves, egészségügyi szűrésekkel, szerződéssel, garanciával?
2017. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem kértünk hozzá törzskönyvet. Egészséges, kapott oltást is, féregtelenítve is volt. Egészségügyi kiskönyv is jár hozzá és kezdő csomagot is kapunk.
2017. jún. 30. 21:55
 20/31 anonim ***** válasza:
17%

Olyan nincs, hogy nem kértek törzskönyvet. Az JÁR a kutyához! Már ha egyáltalán fajtatiszta, mert csak akkor nem kaphat tk-t ha valami gáz van vele...


Az oltás, féregtelenítés meg semmi! Azok nem védenek meg a genetikai betegségektől, mint az epilepszia, légcsőszűkület, patella, allergia, stb.


Ismerősöm is így vett yorkit, 4 évesen a kutya mindkét hátsó lába súlyosan patellás, állandóan sántít, van hogy menni sem bír. Egy lábműtét 180 ezer forint és hónapok mire meggyógyul (már ha meggyógyul). Így akarsz te is járni?


Akkor ne vegyél szaporítótól kutyát, csak hivatalos tenyésztőtől, aki ad törzskönyvet, és a szülőknek van szűrésük az ilyen betegségekre, hogy nem örökítik a babákra!

2017. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!