Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2hónapos kutyámat napközben...

2hónapos kutyámat napközben óránként kiviszem, de éjszaka (velem alszik) mire felkelek oda pisil az ágyra (volt egyszer hogy kakilt) mit csináljak?

Figyelt kérdés
Éjszaka keljel fel kivinni,vagy mit tegyek? Próbáltam ilyenkor a pelenkát,de arra nem akar.

2017. júl. 1. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kimenni vele akkor éjszaka is mert biztos hogy azért pisil be mert nem bírja ki az éjszakát. A pelust nem igazán ajánlom mert akkor megszokja hogy pisilhat a házban is ami ugyebár nem igaz.
2017. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor csinált ilyet,mikor nem mert leugrani az ágyról,nem találta biztonságosnak,vissza meg nem tudott volna jönni,inkább bepisilt.Csináltam "lépcsőt" az ágy mellé(pár takaró összehajtva,így tud közlekedni :) A tiéd még elég fiatal,nem bírja ki az éjszakát.
2017. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kiskutyám 2 hónapos volt, éjfélkor vittem ki utoljára, és hajnali 4-kor már vittem újra. Összesen kétszer pisilt be a szoktatás alatt.

Viszont az is igaz, hogy az elején napközben kétóránként vittem ki.

2017. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 2.-nak igazad van,az enyém sem mer leugrani ezért csinálja,én párnából csináltam neki tegnap éjjel :D

Köszönöm mindenkinek a választ,pelus kilőve,ékszaka pedig ébresztő be :D

2017. júl. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!