Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig nem engedhetem...

Mennyi ideig nem engedhetem össze a kiskutyámat (8-10 hetes), más idősebb kutyákkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Oltott, normális kutyákkal most is összeengedheted. A többivel akkor ha megkapta minden oltását. Bár ha belegondolok mennyi kutya nem kap oltást és semmi baja...
2010. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Addig ne engedd ossze, amig meg nem kapta az osszes oltasat es meg szamolj ra par napot, mire elkezd hatni a szer.

Egyebkent Mo-n azt mondjak, hogy az utcara sem szabad levinni addig, mig nincsenek meg az oltasai, Svedorszagban pedig azt mondjak, hogy le lehet vinni, csak mas kutyakkal nem szagolhat ossze. Ez nekem kevesbe logikus, mert az utcarol eppugy elkaphatja, mint egy masik kutyatol, aki szinten az utcarol szedte ossze, na mindegy...homaly az egesz.

Majd megkerdezem egy het mulva az allatorvost, pont akkor kell mennunk az utolso oltasra. Remelem, nem lett baja, mert en 9hetes koratol kezdve levittem, amiota megvettuk.

2010. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Első válaszolónak igaza van! Akiről tudod, hogy nem beteg és oltva van avval játszhat, találkozhat!
2010. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hozzánk úgy került a kiskutyánk 1 oltással,hogy van még egy kutyám!Ő oltva van évente kombináltal és veszettség ellenivel de ettől függetlenül csak a harmadik oltása után vittem ki és engedtem oda ismerős kutyákhoz akikről tudom hogy oltva,féregtelenítve vannak!

Volt egy kölyök németjuhászom akinek volt már két oltása mégis elpusztult parvoba ezért én inkább óvatos vagyok most már!

2010. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kiskutyám van 10 hetes. Az orvos azt mondta hogy amikor megkapja a parvo,2x kombinált persze közben a féregtelenitésekkel eggyüt a 2. kombináltat megkapja 1 hét mulva le lehet az utcára vinni de csak akkor ha száraz az idöjárás.
2010. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!