Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miután hazahoztam a kutyust...

Miután hazahoztam a kutyust 1-2 héttel később elvihettem máshova hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
Nem sokára menhelyről hozunk haza kutyust. 2 hétig itthon leszünk azután megyünk nyaralni 1 hétre. Nem tenne neki nagyon rosszat, hogy alig szokta meg az új helyét máris elvisszük egy másik helyre? (Kölyök kutyusról van szó egyébként.)
2017. júl. 3. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel kölyök,valószínűleg hamar megszokná az új helyet,és sokkal rosszabbul esne neki,ha egy hétig eltűnnétek,szóval mindenképp vigyétek magatokkal..Nem tudom,hogy mennyit fogott fel a menhelyi létből,nekem csak egy nagyobb kutyusom volt onnan,ő viszont stresszelt,ha egyedül hagytuk. (Azt hitte le lesz passzolva megint:( előttünk hárman vitték vissza)

Attól is függ mondjuk,hogy merre mentek. De azt előtte jó lenne megtudni,hogy mennyire bírja az utazást.

2017. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Párom unokabáttyának palotapincsije van,nekünk szintén. Az övét be kell utazás előtt nyugtatózni,mert rosszul bírja,nem is nagyon viszik sehova kocsival/busszal stb. csak orvoshoz.

A mi drágánk még kölyök,hetente vonatozunk (10 - 10 percet) illetve ha apósomhoz megyünk,visszük őt is (130 km vonattal) imádja.

2017. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem. akkor előtte mindenképp megnézzük, hogy először, hogyan bírja a rövidebb idejű utazást.Köszönöm szépen a választ.:)
2017. júl. 3. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy okosabb lenne, ha nyaralás után vinnétek csak haza a kutyust, addig maradhatna a menhelyen.
2017. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-essel egyetértek. Kölyökkutyával nyaralni menni szerintem nem túl jó ötlet.
2017. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!