Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Cairn...

Mi a véleményetek a Cairn terrier kutyusokról? Van esetleg valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy ilyen kutyus! Ezért érdeklődöm, hátha valaki tud tanácsot adni, mondjuk elég sokat érdeklődtem már utána, de minden válasz érdekel! Viszont az áruk egy kicsit elszomorít! Tudom nagyon ritka kutyus...
2010. máj. 20. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek van, ő a Lehet Más a Politika kabalakutyája, Monyók :) Monyók a népszigetre járt kutyasuliba, és nagyon nagyon okos. Kiválóan tud kosárban is biciklizni, de szívesen fut a bringa után biztonságos környéken. attól még, hogy a gazdi átbringázott az úton, ő körülnéz külön is, hogy biztos-e, hogy mehet, türelmesen végig üli a sajtótájékoztatókat, pórázt csak nagyon ritkán lát, ha pl bkv ellenőrök miatt muszáj rátenni. Szuper kutya, de ez nem biztos, hogy a fajtát jellemzi. illetve azért a népszigeti sulinak is biztos komoly hatása lehetett rá.
2010. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt! :D
2010. máj. 20. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén a komáromi kiállításon több is lesz, megnézheted, tenyésztőkkel is beszélhetsz.
2010. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De jóóóóóóóó! :D
2010. máj. 20. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én láttam egyet agilityzni, elrontott egy akadályt, utána két napig ki sem akart jönni a szék alól. Pedig senki nem szólt rá.
2010. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egyet. Egy izgő-mozgó energia bomba, nem lehet lelőni. Simán fut tiszta erőből 2-3 órát, 5 perc pihenés, aztán mintha egy hete le lenne kötözve, újból fut, mint az őrült. Iszonyú energikus, pörgős kutya. Amelyiket ismerem, ő nagyon barátságos emberrel, kutyával is, talán túlságosan is. Nyilván ez egyedfüggő is.

Csak akkor válassz ilyen kutyát, ha te is sportos, jövős-menős, kirándulós alkat vagy, pici termete ellenére nem szabad elfelejteni, hogy terrier. Makacs és rendkívül mozgékony.

És az ára is igen borsos.

2010. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!