Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak a kertbe?

Miért csak a kertbe?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy kutyát, és azt vettem észre hogy hiába viszem hosszú sétára, nincs pisikaki semmi csak megyegetünk..aztán hazaérünk kicsit még kiengedem a kertbe és ott végzi el a dolgát, meg ott futkározik! Ez miért lehet? Azt szeretném hoy kint is ugyanolyan jól érezze magát! Még szokatlan neki a hely vagy mi a probléma?

2017. júl. 3. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én németjuhászom is nagyon ritkán pisil/kakil idegen helyen, pedig kicsi kora óta járok vele sok helyre.
2017. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert otthon van meg a biztonság érzés, plusz az ismert helyen az ismert szagok segítenek neki kiváltani jobban a dolgokat.

Ne aggódj emiatt, egy idő után, ha megszereti a sétát, nagy valószínűséggel már kint is fog menni neki, legkésőbb ivarérés környékén, amikor elkezdenek jelölni. Fontos, hogy sok-sok pozitív élmény érje séta közben, és meg fogja szeretni.

2017. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, szukáról, vagy kölyökkutyáról van szó?
2017. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!