Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Mit tennének a helyünk...

Fontos! Mit tennének a helyünkben? Megtaláltam a FB az egy éve elveszett kutyánkat. Persze, aki becsukta nem hajlandó visszaadni. Azt mondta szenvedne. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 14:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
89%
Ha ilyen a mentalitásod akkor odakint rendezd le vele:D
2017. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A chip már 2012 óta kötelező, oltást is csak chipes kutya kaphat azóta. Tehát a tiéd még oltva sem volt. Chip híján nem tudod bizonyítani, hogy a tiéd a kutya.

Valószínűnek tartom, hogy a megtalálónál jobb helyen van, felejtsd el.

Ha legközelebb állatot akarsz tartani, akkor tartsd törvényes módon, és akkor nem lesznek ilyen problémáid.

2017. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ami jár az jár. Főleg a szád... Ha nem tudod bizonyítani, hogy tiéd az eb, akkor feleslegesen. Miért is nem volt chip a kutyába? Gondolom oltási könyve is képzeletbeli volt.
2017. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvesztettétek a kutyát, gondolom az illető rettenetes állapotban összeszedte az utcán, elvitte dokihoz, ráköltötte a pénzt a chipre, oltásra, ellátásra, azóta gondozza. Miért is? Hogy most visszaadja nektek, amikor már elsőre sem gondoskodtatok róla normálisan?


Viccelsz???

2017. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"De,ami az enyém,az az enyém."


Egy élőlényről beszélsz, amire vigyázni se tudtál, ráadásul a kötelező chipeltetést is elsumákoltad. Szerintem örülj, hogy valaki gondját viseli.

2017. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem volt rendezetlen.Elmentem, megnéztem, nagyon szeretik.Tuti,nem venném el,soha.Csak azonnali méreg szólt belőlem.Minden okê.
2017. júl. 5. 16:03
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja 1 óra alatt meg is jártad 😂😂 kamu kérdés.
2017. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!