Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mi van a kutyámmal?

S. O. S. Mi van a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta a kutyámnak fáj a bal hátsó lába. Ma sajnos nem tudtam elvinni mert iskolába kellett mennem. Nagyon sajnalom őt aggódom érte. Ha megnyomogatom neki a lábát semmi nem fáj neki , de ha pl járkál akkor vagy behúzza a lábát és ugy megy de néha van hogy leteszi egy kicsit a lábát ugy 2 lépésre néha. Mi baja lehet? Tudom, ti nem vagytok állatorvosok ezt csak a doki tudja pontosan de nagyon aggódom érte bármit megtennék érte. Csak holnap tudom orvoshoz vinni.


Border collie kan , 2 éves.


2017. jún. 19. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Legysziii irjatook valaszokaat. Nagyon sajnalom őt aggódom értee😭😭
2017. jún. 19. 20:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy meghúzta és pár nap alatt magától rendbe jön.

Talpát nézd meg nincs-e benne toklász vagy tüske,mert ez is okozhat sántaságot.


De lehet ínszalag-szakadás is. Pontosabbat az orvos mond úgy is.


Nekünk a doki azt mondta ha sántít a kutya rögtön nem kell rohannunk,mert sokszor van,hogy meghúzzák egy ugrás,rosszul lépnek bármi. Pár nap alatt magától rendbe kell,hogy jöjjön. Max az 5 nap, ha 5 nap alatt nem múlik akkor komolyabb a gond. Orvos mondta ezt én hiszek neki.


Voltak ilyen sántikálósak a kutyáink 3 nap alatt elmúlt. Az egyiknél 7 nap múlva sem, annál kiderült a részleges ínszalag szakadás meg lett műtve azóta is szuperál.


Nem feltétlen kell dokihoz rohanni,az sincs kizárva,holnapra elmúlik neki.

2017. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat ez megnyugtatott. Es ugye az nem lehet hogy kullancs miatt lebenult?
2017. jún. 19. 20:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg johetnek valaszok
2017. jún. 19. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy meghúzta, vagy az is lehet, hogy beütötte valamibe. Szerintem nagyjából gondold át, hogy mit csinált előző nap. (Ha mondjuk olyan terepen volt vagy ilyesmi)
2017. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet ínhúzódás, térdkalács ficam, de ne diagnosztizáljunk látatlanban, az állatorvos holnap megmondja pontosan. Lehet csak gyulladáscsökkentő tablettát meg injekciót ad, arra viszont készülj, hogy pár napig kímélni kellesz, ha gyulladás van a h áttérben.
2017. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyusod? Mi volt a gond?
2017. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos válaszokat. A kutyusom rendve jott szerencsere magatol is 😍❤Nagyon orulok neki.
2017. aug. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!