Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellés után mennyi idővel...

Ellés után mennyi idővel lehet ivartalanítani a kutyát? Most 1 éves és 2 éves korában szeretnénk fedeztetni és utána ivartalanítani.

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán ne fedeztesd, hanem inkább most jelentsd be ivartalanításra.

Akinek meg kutya kell, menjen menhelyre, fajtamentőhöz, vagy tenyésztőhöz.


Azt tudtad, hogy minden ellés kockázatos, és brutális fájdalom??? Miért tennéd ki ennek a kutyád?

2017. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Nyilvan nem egy setagalopp, de azert egy szaporodast illetve az ellest demonozialni sem kell. Ez egy termeszetes folyamat az emlosoknel. Olyan mintha azt irnad, hogy NE VALLALJ GYEREKET MERT...


Annyiban igaza van az elottem kommenteloknek, ha nincs (es gondolom nincs) jovobeni terved hogy tenyesztessel foglalkozz, akkor szerintem bizd a profikra es noveld eselyet a menhelyen eloknek az orokbefogadasra.

2017. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fedeztetni nem kell, az első tüzelés után kb. 2-3 hónappal érdemes ivartalanítani.
2017. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

"Olyan mintha azt irnad, hogy NE VALLALJ GYEREKET MERT.."


1. De, pedig durva fájdalom és kockázat a szülés/ellés. Csakhogy az ember ÖNKÉNT vállalja, felmérve a következményeket.


Én is eldönthetem mennyit vállalok, nem pedig megmondják, hogy márpedig 10 gyereket szülnöm kell, mert olyan szép és cukimuki vagyok, az én gyerekem kell mindenkinek...

2017. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves még nagyon fiatal ahhoz, hogy szüljön.
2017. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4#: nem is errol beszeltem idiota, hanem a demonizalasrol.
2017. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell fedeztetni ha amúgy ivartalanítva lesz? Doki mondta hogy jót tene egy ellés előtte? (Ismerösöm kutyájára is ezt mondták de nem fedeztették). Szerintem egyáltalán nem kell kölyök ha ilyen miatt szeretnéd. Ivartalanítani lehet ellés nélkül is.
2017. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!