Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat,...

Hogyan vegyem rá a kutyámat, hogy belemenjen a vízbe?

Figyelt kérdés

Vettem a kutyámnak ezt a műanyag kagyló alakú homokozót, amit vízzel töltöttem meg. Mint pl itt a képen: [link]

Gondoltam jó lesz neki benne hűsölni a nagy melegben. A baj csak az, hogy nem hajlandó belemenni. Pedig elvileg nem fél a víztől, mikor slaggal locsolok, akkor is ott ugrál előtte.

Mivel vehetném rá a pancsolásra?


2017. júl. 7. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem megy bele, az valószínüleg azért van mert valamiért nem akar. Nek kell ráerőltetni, ha majd akar úgyis belemegy.
2017. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pórázon sem akart jönni az elején. Aztán persze megtanulta, megszerette. Vagy ez a fürdőzés teljesen más?
2017. júl. 7. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked mit fáj, hogy nem megy bele? Ő érzi, hogy akar-e vagy sem.
2017. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez sokkal inkább ösztön. Nekem tacsim van, akik utálják a vizet, és hát ő sem rajong érte. Ha megnyitjuk a csapot, úgy rohan mint akit kerget a tatár. :D ha a tied nem utálja a vizet, akkor az jó. Majd bele megy, ha akar. Ha meg nem megy, akkor próbáld meg finoman megmutatni neki, hogy nem bánt, jó dolog az a medence. Ülj be vele ha kell. Nekünk az működni szokott. :)
2017. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha a slagra ugrál, irányítsd a slagot a medencébe.
2017. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

"Nekem tacsim van, akik utálják a vizet, és hát ő sem rajong érte."

Városi legenda. Kevésbé ismert tény, hogy a vízi vadászat is a munkavonalas tacsik feladatai közé tartozik a mai napig: [link] (Az enyém is elfelejtett tacskulni, hiába magyarázom neki a fajtajelleget :P )


Én ott kezdeném, hogy víz nélkül mókázunk a káddal: falatoztatom, játszok vele (ha játék motivált), akár a 101 to do with a box-ot is megpróbálhatjátok vele. És csak utána tennék bele vizet, először egészen keveset és langyosat és ugyanígy folytatnám vele a mókát.

2017. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezzel a módszerrel hűti magát a kutyám az elején nem akart bele menni aztán bele dobtam a labdáját azóta minden nap bele fekszik. Próbáld játékkal bele csalni vagy hogy te is bele lépsz a vizbe őt is bele rakod jutalom falat stb. hogy jobban érezze magát és megkedvelje. Vagy még talán ha a slagot szereti ha a homokozó formába engeded a vizet lehet bele megy a víz sugár után
2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!