Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami olyan oldalakat vagy...

Dorisz17 kérdése:

Valami olyan oldalakat vagy valami gyakorlatokat amivel tovább taníthatom a kutyámat? Staffordshire terrier lány 1éves

Figyelt kérdés
Az alapokat tudja de néha még nem hallgat a szóra ezért szeretném még tovább fejleszteni. A kutyasulit légyszi ne hozzátok szóba mert erre a környéken sehol nincs és én inkább magamban jobban bízok meg. Jól jönne a segítségetek. Esetleg van ilyen oldal vagy gyakorlat?

2017. júl. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
csak megjegyezném hogy kutyasuliban nem a kutyád tanítják.
2017. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. De ezért kérnék segítséget
2017. júl. 2. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen gyakorlat. Jó nevelés és magasabb szintű engedelmes munka. De ha nem értesz egyikhez sem, akkor kelleni fog a kutyaiskola, vagy legalábbis a kiképző.
2017. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól nevelem a kutyámat!Én most éppen olyanokra gondoltam hogy pl.: ül, fekszik, pacsit ad, ugrik. Ezeket amiket felsoroltam már mind tudja ezenkívül milyenek vannak még amik esetleg értelmesek is? És hogy a nevére hogyan hallgatna jobban?
2017. júl. 3. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A kutyaiskolában tanácsot adnak és segítenek. Itt is tanácsot adnak, igaz, csak az egy százalékát annak, amit ott kapnál, mert regényt nem fog írni senki. És itt nem segítenek, mert látatlanban nem lehet.

De ha a kutyaiskolában nem bízol, az itteni válaszokban miért? Ha magadban bízol csak, most miért teszel fel ide kérdést? Gondolom mert elakadtál és egyedül már a komolyabb nevelés, képzés nem megy. Hát ebben pont nem lehet így, neten keresztül segíteni.

2017. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!