Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS mit csináljak a szaggal?

SOS mit csináljak a szaggal?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, ma délután kb 20 percre meglógott, mert rosszul zár pár napja a bejárati ajtó és ő kiment, amíg a kocsival álltam be. Plusz nincs fárasztva pár napja,mert meghúzódott a lábam. Na mindegy, az a lényeg hogy valami iszonyat büdösen találtam meg, de nem látta semmi piszkot. Nem is tudom milyen szag, dögszag, döglött rothadó halszag, ürülék, kb ezek kombója. Azóta 3x fürdettem meg, 1x kutyasamponnal, elfogyott. Utána a saját majd a párom samponjával (vidék, nincs normális kutyasampon, nekem meg bio samponom van).

Még mindig rohadt büdös, nem ázott kutyaszag (az ehhez képest parfüm), és sehogy sem tavozik. Hátrazártam a kertbe, közben én a középső kertrészen voltam, virágokat igazgattam, és odáig éreztem a bűzt, pedig kb 100méterre volt tőlem..

Ötletek? :(


2017. júl. 7. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
És ideírod és már egy fél órája várod a választ, hogy mit csinálj. Addig a kutya meg ott bűzölög, ahelyett, hogy életre való lennél és csinálnál valamit.
2017. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%
Nézd át a blökit, lehet van rajta egy elfertőződött, gennyes seb. Állatoknál az tud iszonyat büdös lenni, lehet nem vetted észre fürdetés közben a bundájában. Ajánlott elmenni állatorvoshoz is, lehet van valami komolyabb baja, és ha egy ilyen sebet nem kezeltek, főleg ilyen köpőlegyes kánikulában, akkor a bűznél nagyobb baj is lehet belőle.
2017. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyám kedvence az elütött és döglött pár napos békákban való hempergés. Szal valami dögöt keressél
2017. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
semmit. majd kiszellőzik. kerti kutya? akkor meg pláne
2017. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kinti benti kutya. Amúgy néztem a sebet, már csak azért is, hogy nem-e sérült meg a kis kalandjában. De semmi. Na meg ez csak szökés után van, előtte nem volt szaga. Az egész szőrének ilyen szaga van, kivéve a fejét és lábait. A háta,hasa,nyaka mind bűzlik. Most áttöröltem kókuszolajjal,egy kicsit jobb :D
2017. júl. 7. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el kutyakozmetikába.
2017. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiszellőzik.

Nálam a legdurvább a rothadó haltetembe való belefetrengés volt, ez több napig tartott, mire eltűnt a szag.

2017. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!