Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nemrég vettem két nimfa-papagá...

Nemrég vettem két nimfa-papagájt. Barátaim figyelmeztettek, hogy a lakásban speciális, a papagájokra jellemző szaggal kell számolnunk. Most (sokszori szellőztetés ellenére is) már érezni némi madárszagot. Kell-e számolnunk ezzel a szaggal a jövcőben?

Figyelt kérdés
Hogy tudjuk ezt a szagot semlegesíteni?
2010. máj. 12. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

szia !

nekem is vannak papagájaim (nimfák)=)

azt mondják h minden állatnak van szaga

de én nagyon szeretem a kismadaraim szagát!

semit ne használj!!!!!!!!!!!!

mindenféle levegőbe eresztendő "spré"HIHETETLEN KÁROS!!!!!!a gázok gőzök ezért nem szabad madarat konyhában tartani!!!!!!!!

megszokod=)

2010. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyan? Takarítással. De más módszer nincs. Minden állatnak megvan a szaga. Ha minél nagyobb helyen tartod, annál jobban elenyésző a szaguk.


Ha figyelmeztettek, de ennek ellenére mégis megvetted őket, akkor most már ne panaszkodj!

2010. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!nekem is két nimfám van!ajánlatos 3-4 naponta fürdetni őket akkor kevésbé porzik!A kalitkát ha heti kétszer takarítod akkor nem igazán lesz szaga,van már tök jó citrom illatú homok nekem nagyon bevállt de csak keveset teszek be nekik!én a fürtös kölest utálom bár ők imádják de az csinálja legnagyobb szemetet,inkább gyümölcs rudat szoktam venni!nekem a leghatásosabb az ha sokszor fürdetem!hiszen a tollai között rengeteg a por!spriccolóval könnyen belehet őket fújni ha nem szeretnek fürdeni akkor is!imádom őket!!
2010. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!