Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez inkontinencia?

Ez inkontinencia?

Figyelt kérdés
A kutyám 6 hónaposan, 1 hete lett ivartalanítva. A méhet és a petefészkeket távolították el. Most nem alussza végig pisi nélkül az éjszakát (ami már rendszeres volt előtte), többször pisil kevesebbet (előtte nem voltak ilyen párcsepp pisik séta közben) és ma rápisilt a kanapéra, ami soha sem fordult elő eddig. Nem voltam ott, de a jelekből úgy láttam, hogy próbált leugrani, mert a kanapé mellett is pisi volt. Ez lehet a meleg miatt? Vagy még a seb miatt? Vagy ez már inkontinencia és ez lesz örökre?:(

2017. júl. 8. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem vették ki a blökinek mindjárt a máját és a beleit is. Elég lett volna elkötni a petevezetéket.
2017. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Elég lett volna elkötni a petevezetéket."


Mihez lett volna elég?


Kérdező! Egy baleset nem inkontinencia.

2017. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az enyém hét hónaposan - első tüzelés előtt - lett ivartalanítva anno, műtét után a szobatiszta kutyám bepisilt, egyszer-kétszer. Orvos, azt mondta figyeljem, ha inkontinencia lenne, van rá gyógyszer. Szerencsére csak baleset volt, most 6 éves, kutya baja :) Szerintem nálatok is bagatell oka lehet a véletlen pisinek.
2017. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magnyugatetást, már a műtét előtt is nagyon aggódtam, de a doki azt mondta, ritka, hogy előjönne a probléma. Remélem tényleg semmi gond.
2017. júl. 8. 14:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Izé... megnyugtatást...:D
2017. júl. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!