Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott, brutálisan...

Lakásban tartott, brutálisan vedlő kutyushoz valami megoldás, hogy ne legyen tele minden a szőrével?

Figyelt kérdés

Kutyakefe?

Felporszìvòzok és egy-két òra mùlva màr megint tök sok szőrt elhullajt, làtom a padlòn. Az àgy is tiszta kutyaszőr, a ruhàink, minden... Szeretem a kutyàt, de ìgy nem lehet élni. Ti hogy oldjàtok ezt meg? 2-3 centis a szőre, nem nagy kutya (9 kg). Naponta 2x simàn fel lehetne porszìvòzni miatta és az àgyneműnk katasztròfàlis. Leszoktatni nem nagyon tudom, meg őszintén szòlva nem is akarom annyira. Nincs szivem lezavarni mellőlünk. 2 napja megfürdettem és ùgy kellett kiszedjem a csomònyi szőrét a lefolyòbòl, hogy tudjon lefolyni a vìz, ùgy tele volt. Hogy lehet ezt mérsékelni?


2017. júl. 8. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Furminátor! Nagyon sokat segít! Mi az aldis utánzatot vettük meg, az is teljesen jó! Brutális vedlés volt a macskánál, most alig hullik neki.
2017. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a furminátorra! Nekem bár nyuszijaim vannak, ők is brutálisan tudnak vedleni, de a furminátor nagyon jó erre a problémára!
2017. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Utànajàrok! Milyen sűrűn kell/lehet hasznâlni?
2017. júl. 8. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta kutya? Mert furminatort nem minden szőrre lehet használni, vagyis a deShedding toolt.
2017. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám is hasonló, próbáltam a furminátort de az aljszőrzetet nagyon gyatrán szedi ki, és ami rossz hogy elvágja a szőrszálakat. Én nem használom. Ja és nem mellesleg szőr mindenhol lesz.
2017. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
28%
Kopaszra kell borotválni 2-3 naponta.
2017. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Kajaváltás. Nekem is hullajtja a szőrét a 2 ebem, de amióta más étrenden vannak,azóta jóval kevesebb, de így is napi szinten összeseprek, viszont így elég. Ja és fürdetés után kb 5 napig brutál :D
2017. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Furminator. A Trixie márkájú utánzata is ugyanolyan jó és feleannyiba kerül.


Szerintem heti 1-2 alkalommal használhatod.


És kajaváltás vagy táplálékkiegészítő adása is megfontolandó (sörélesztő, halolaj, multivitamin).

2017. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. júl. 8. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a furminátorra! Nekünk eredeti van, de ezek szerint az utánzat is teljesen jó, az sokkal olcsóbb. Nem szabad túlzásba vinni, mert tönkreteszi a szőrét. Eleinte 2-3 naponta mehet, utána pedig hetente. Rászánsz 20-30 percet és meglátod, egy csoda az a termék.
2017. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!