Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott, brutálisan...

Lakásban tartott, brutálisan vedlő kutyushoz valami megoldás, hogy ne legyen tele minden a szőrével?

Figyelt kérdés

Kutyakefe?

Felporszìvòzok és egy-két òra mùlva màr megint tök sok szőrt elhullajt, làtom a padlòn. Az àgy is tiszta kutyaszőr, a ruhàink, minden... Szeretem a kutyàt, de ìgy nem lehet élni. Ti hogy oldjàtok ezt meg? 2-3 centis a szőre, nem nagy kutya (9 kg). Naponta 2x simàn fel lehetne porszìvòzni miatta és az àgyneműnk katasztròfàlis. Leszoktatni nem nagyon tudom, meg őszintén szòlva nem is akarom annyira. Nincs szivem lezavarni mellőlünk. 2 napja megfürdettem és ùgy kellett kiszedjem a csomònyi szőrét a lefolyòbòl, hogy tudjon lefolyni a vìz, ùgy tele volt. Hogy lehet ezt mérsékelni?


2017. júl. 8. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Külön porszívót neki. Ha nem fél tőle, akkor kedélyes napi dögönyözésnek tekinti, és a legtöbb kutya séta közben is szereti, ha egy kieső területen kap kézzel egy igen komoly gyömöszölést.
2017. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kutyakozmetikus vagyok.

Nálunk szárításnál van egy vízkicsapató nevű szárító gép ami sokkal erősebb a hajszárítónál.


Ezzel sokkal hatékonyabban távolítjuk el a szőrt. Vagyis kirepül belőle.


Érdemes lenne ilyenkor elvinned kozmetikushoz.


Gazdik szerint sokkal hatásosabb ha elhozzák fürdetésre és aljszőr kiszedésre mint sem otthon furmizgatják.


Ez is csak egy opció.


De sajnos fajta választás előtt kellett volna érdeklődni a szőrhullás felől.


Vedlési szezonban sajnos ez ilyen.


Egy mopszos barátom azt mondta imádja a kutyáját,de ennyire szőrhullós fajtát lakásban soha. Ő mindennap porszívózik.

2017. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!