Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mivel etessem a kutyám?

S. O. S. Mivel etessem a kutyám?

Figyelt kérdés

Már beleőrülök ebbe a táp mizériába...

2 hónapos csivava.

Nem tudom mi lenne a jó.

Eukanuba állatkísérletekkel készül és ezt elvből nem szeretném.

Orijen meg Acana nagyon jónak tűnt, de most azt hallottam, hogy nem egészséges a kölyöknek az a rengeteg fehérje, mert túl gyorsan fog nőni.

Royal Canin az fajtatáp és nagyon szimpi, de erre meg azt mondják, hogy túl kevés a fehérje.

Dog Chow, Happy dog stb. rengeteg rosszat hallottam.

Pro plant valaki ajánlotta, valaki azt mondta, hogy eszembe se jusson.

Életem első kutyája, fogalmam sincs, hogy mit vegyek. Segítség!

Valamint bármivel kiegészítsem a tápot?

Pl. Nyers tojás, hogy fényes legyen a szőre, csirkemell, pulykahús, rizs vagy bármi?



2017. júl. 12. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A te kistestűdet nem fogja veszélyeztetni a gyors növekedés.

Semmi mást ne adj neki, csak a tápot. Ha megfelelő lesz a számára, fényes lesz a szőre.

A tenyésztő mivel eteti a kutyáit? Elsőre az pl egy jó irány lehet.

A sok negatív vélemény némely tápokról csak az itt írogatók rangsorolása. Ha hiszed, ha nem, az általad felsorolt tápok is fogynak, etetik és nagyon sokan meg is vannak elégedve vele.

2017. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána a BARF etetésnek alaposan, hátha az szimpatikus.

Rizsre nincs szükség.

Nyers tojást havi 1-2-szer kaphat, illetve kaphat csirkemellet, pulykát (és kacsát, marhát, nyulat, halat is), nyersen a legjobb neki.

Nem kell ennyire túldramatizálni a tápokat. Nyugodtan adhatsz neki Acanát például, de megfelel a Brit Care is.

A rengeteg fehérjét inkább a nagytestű fajtáknál szokták visszafogni. Persze a csivit sem kell túletetni, de egy jó táptól nem lesz semmi baja, ne aggódj. :)

2017. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem kistestű az enyém, de a Brit Premium nekünk bevált. Jobban, mint a Dog Chow.
2017. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

N&D?

Farmina team breeder puppy? :)

2017. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp junior tápot adj neki még
2017. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amig kölyök addig junior táp az enyém nagy testű tehát más az etetés, de múltkor kerestem fajta tápokat és több márkában is láttam csivavának valót. Neten ha rákeresel kidobja őket szerintem az áruk is barátságos a prémium tápokhoz viszonyitva.
2017. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!