Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kis kanom felcsinálta...

Csivava kis kanom felcsinálta a bátyám németjuhász kutyáját! Milyenek lesznek a kölykök?

Figyelt kérdés

Van egy kis kan csivava kutyusom. Bátyámnál voltunk és a kutyája tüzelt, de mi nem tudtuk, hogy a kis csivi fel tudja csinálni, de így egy hónap után most látszik, hogy mégis sikerült a kis fickónak:D

Milyen kölykök várhatóak? Egy csivava kantól és egy németjuhász szukától?

Előre is köszi!



2017. júl. 14. 09:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
11%
utolsó, ezt te így eldöntötted? akkor mondok valamit. neked nem lesz gyereked, mert ivartalanítva leszel. :D
2017. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

Csak tudod egy állat és ember között a különbség a gondolkodás/tudatosság!

Nekem annyi gyerekem lesz, amennyit TUDATOSAN szeretnék. Egy kutya ösztönállat, akár minden tüzelésnél vemhesül.


Mi emberek vagyunk felelősek a kutyánkért. (ivartalanított kanom van nekem is)

2017. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

az én kutyám is most lesz ivartalanítva, nem is erről beszéltem. csak ezt a pökhendi, eldöntöm más helyett mi lesz a továbbiakban és ezt ki is jelentem stílust nem szeretem. ez a 3 éves gyerekeddel oké,de nem egy idegen felnőtt emberrel.

pacsi

2017. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszi, 8-as, ezek nagyon édesek:D Tényleg, mint a denevérek:D

Igazából véletlenül sikerült és tényleg nem gondoltuk volna, kint játszottak, mi bent voltunk. Megyünk ki már össze voltak ragadva, de biztosak voltunk benne, hogy nem jött össze a baba. Hát tévedtünk, mivel teljesen zárt az udvar, más kutya nem mehetett be.

Nyugodjatok meg, nem mennek menhelyre, lesz gazdájuk. Aminek nem, az meg lesz tartva.

Ha nem lesznek túl nagyok, akkor én is bevállalok egyet Pepito mellé.

Már szóltunk ismerősöknek, rokonoknak, ők is érdeklődtek, mert ilyent még nem láttak, szóval lesz gazdájuk:)

2017. júl. 14. 11:07
 15/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha gazdához kerülnek, meg kéne róla győződni, hogy azok ivartalanítani fogják. Csak gondolj bele.

Megszületnek a keverék kölykök, mondjuk 4. Ebből 2 kan, 2 szuka. Mindegyik gazdihoz kerül, de egyiküket sem ivartalanítják. A kanokkal még talán nincs akkora baj ezen a téren, de ha a 2 szuka vemhes lesz, abból ismét 2 alom lesz, ha megint 4-et nézünk, akkor 8 kiskutya. A gazdik mit csinálnak? Elajándékozzák? Eladják? Agyon ütik? Kirakják az utcára?

Ha már odaadjátok másnak, érdeklődni kell a kölykök felől, és kérjétek meg, hogy ivartalanítsák őket.

Különben a 8 kiskutyából ha 4 szuka, annak is lesz 4-4 kölyke... Annyi kutyát hova tak az ember? Szerinted miért vannak tele a menhelyek? Miért van annyi kóbor kutya?

2017. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Mennyivel egyszerűbb lenne ivartalanítani mint elpasszolni.. de persze ahol a felelős állattartás ott kezdődik, hogy az ivaros kant becsapjuk a tüzelő szuka mellé ott nem meglepő.


Ha lesz 10 kölyök és csak kettőt tudsz elpasszolni akkor a maradék nyolcat megtartod? Erősen kétlem. De ha meg is tartod, akkor mi lesz velük ha felnőnek? Mert láthatóan ivartalanítani nem szeretnéd. Akkor abból a 8 kölyökből lesz még 20 kölyök és így tovább?


Kutyadó kéne ebbe az országba is mert más nem használ az ilyen idióták ellen aki még ép ésszel sem tud gondolkodni..

2017. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet se hallani inden nap. :D
2017. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 bollocks ***** válasza:
92%

"Nyugodjatok meg, nem mennek menhelyre, lesz gazdájuk. Aminek nem, az meg lesz tartva."


Ha annyi forintom lenne, ahány menhelyen/gyepmesteri telepen sínylődő kutyára mondták ugyanezt, Mészáros Lőrinc hozzám járna koldulni.

2017. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagytok egy okos emberek, ha egy ivaros szukát és egy ivaros kant együtt hagytok.

Ivartalanítani kéne a nőstényt elsőkörben, vemhesen is lehet. Ki tudja milyen lenne az alom, lehet mindegyik letális lenne vagy komplikációk lennének.

Na meg ja, hogy gazdát találj nekik, szinte esélytelen.

És a kanit sem ártala ivartalanítani.

Fel sem tudom fogni,hogy miért hagyja valaki ivarosan az állatait? Annyival egyszerűbb az élet, ha ivartalanok.Mindenkinek jobb. És egyszer kell elvinni a 15-20 év alatt.

2017. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

..raktad volna fel a juhtubra milliós nézőszámotok lenne..!

:D abból pár menhelyet támogathatsz :)

2017. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!