Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ma simogattam a kutyam es mikor a jobb oldalat simogattam akkor az mindig meghuzta. A mellkasa reszenel jobb oldalt. Megneztem nem lattam semmit, de egy pontnal mindig odakapott, hogy ne csinaljam. Nyar elejen kapott ilyen bolha es kullancs elleni szert ami 2 3honapig elvileg jo. Kullancsra utalo dolgot nem lattam, meg maskor is csinalta csak eddig azert nem ijedtem meg mert csak epp hozzaertem es biztos csak beluktetett neki.

8eves beagle lany kutya, tegnap eloszeretettel ugatta (mint mindig) a postast es este is igatott vmit. Ma delelott nem voltunk itthon, nem tudom mit csinalt.

Vigyuk el dokihoz nezze meg, vagy lehet csak beutotte?



2017. júl. 19. 15:08
 1/3 anonim válasza:
Az alapján amit leírtál elég nehéz megmondani, hogy mi lehet a baja.. abból gond nem lehet, ha elviszed dokihoz
2017. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meghúzta, valami seb vagy rosszabb van ott, vagy csak szimplán olyan helyen nyomtad meg, ahol érzékeny.

Nem is fiatal kutya, én elvinném a dokihoz.

2017. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sok bokor van nalunk, amik bokosek, lehet csak megbokhette vmi mert szeret maszaklni alattuk, es most este fele most nem rangatozott be neki, csak egy ido utan elment. De este elenk volt, nem fekudt, enni is evett
2017. júl. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!