Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi erről a véleményetek...

Nektek mi erről a véleményetek, tényleg én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Egy kis, szinte lakatlan utcában sétáltam a kutyámmal, aki pórázon volt. Két oldalon járda, amiket füves rész választ el az úttesttől, ahol kint van a 30-as tábla, szóval szinte semmi autós forgalom nincs rajta.


Szóval sétálunk, aztán egyszer csak mögém kerül bicajjal egy gyerek az anyjával (külön-külön), csöngetnek mint az állat, meg hogy menjek már arrébb, nem férnek el. Mondom nekik, hogy nem a járdán kell a kerékpárral közlekedni. Erre még a nőnek állt feljebb, majdnem felborítottak és a kutyámnak is majdnem nekimentek, gyorsan elhajtottak, közben még valamit morgott az orra alatt, hogy milyen bunkó vagyok.


Szerintetek?


2017. júl. 19. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt igazad, nekik az úttesten kell közlekedni, és hiába van gyerekkel, akkor is a gyalogosoké a járda, ha kutyával vagy ha nem. Ne érezd magad emiatt kellemetlenül.
2017. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fuhh, de utálom az ilyeneket. Nálunk is 200-al száguldozik a gyerek a kanyarban, szülő sehol. Aztán még én fogjam meg a kutyám, nehogy elcsapja valamelyik nyomorék (kistestűm van)...
2017. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!