Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász hátsó lábaira...

Németjuhász hátsó lábaira gyógynövény vagy egyéb ami nem gyógyszer?

Figyelt kérdés

Németjuhász kutyámnak a hátsó lábai gyengék,tudtok rá valamilyen gyógynövényes kezelést vagy egyéb megoldást amitől erősödhetne?Kapott rá szteroidos gyógyszereket de nem akarom gyógyszerekkel tömni!

A keve jó,étvágya jó,eszik,iszik csak a hátsó lábaival van gond.

Hozzáértők válaszát várom aki már tapasztalt ebben!!!


2017. júl. 20. 13:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kedve
2017. júl. 20. 13:15
 2/14 bollocks ***** válasza:
53%
Ajánlom a homepoátiát. Egy rakás pénzbe kerül, nem hat, de legalább nem is árt különösebben.
2017. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Én egész kicsi kora óta tömtem vitaminokkal és csonterősítővel, neki nem lett semmi baja a lábaival.

Ha már nagyobb, akkor érdemesebb kikérni az állatorvos véleményét. De ha ráguglizol pl.a barfshopra, ott is rengeteg csonterősítőt és táplálékkiegészítőt találsz.

2017. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Fizioterápiát kezdjétek el. Mennyi idős? Mióta ilyen? A tenyésztője mit mond erre?
2017. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2eskének a válaszom:muszáj az epés megjegyzés igaz?Nem bírod ki te se,hogy normálisan válaszoljál,gratulálok,igazi primitív IQ bajnok lehetsz!

Mért nyúlsz a billentyűzethez,ha tanácsot nem tudsz adni?

Nem mondták még neked,ha jót nem tudsz mondani,akkor maradj kussban inkább?

2017. júl. 20. 13:40
 6/14 A kérdező kommentje:

13 éves és nem akarok műtétet ebben a korban már..Volt neki röntgen,ultrahang,egy apró kopás okozza neki a csoszogós járást.Kiváltottuk az összes felírt gyógyszert,de nem igazán volt változás,csak ideig-óráig.

Most megpróbálkoznék más módszerrel,azután kutatok,ami nem gyógyszer,nem szteroid.


Ui.:Mégegyszer ideírom a gyöngébbek kedvéért,hogy ebben jártas és tapasztalt tagok véleményére számítok és nem a primitív,internet mögé bújó,sunyi netpofázósokéra vagyok kíváncsi..-bár,szívesen elvitatkozok ám én is

2017. júl. 20. 13:45
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

3 éves kutya felér egy 90-100 éves emberrel. Az ízületek elkopnak a korral. Nincs olyan szer, ami megifjítaná az ízületet. Csak a fájdalom csillapítás marad, mint az embernél is. Létezik non szteroid gyógyszer is. Az ilyen elváltozás fellobbanhat meleg hatására, nedvesm nyirkos idő hatására még jobban.

Zöldkagyló sajnos nem biztos, hogy segít már. Még egy dolog van, az aranygolyó beültetés patadokinál. Ez a módszer az akupunktúrás kezelés állandó megoldása. Eltünteti a fájdalmat. Sajnos, új ízületet semmi nem tud produkálni.

2017. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs...13 éves*
2017. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi.Tudom,hogy újjá varázsolni nem lehet már neki,csak egy halványka javulás legalább ha lehetne és nem rosszabbodás :(
2017. júl. 20. 13:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Írtam fentebb, hogy nézd meg azt az oldalt amit ajánlottam. :) igazából csodát ők sem tudnak majd tenni, de egy próbát megér. Ha írsz nekik mailt válaszolnak is hamar, kérdezd meg, hogy mit ajánlanak erre!
2017. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!