Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan nyugtató hatású...

Van olyan nyugtató hatású tea/gyógynövény, ami tényleg segít megnyugodni és végigaludni az éjszakákat? Ha más hatásos megoldás nincs, gyógyszereket is ajánlhattok, de azt nem annyira szeretném.

Figyelt kérdés
A közelgő érettségi miatt nagyon stresszes vagyok, állandóan idegeskedek és sehogy nem tudok megnyugodni. Rémálmaim vannak, felriadok 1-2 körül hajnalban és órákig forgolódok.. Nem tudom már, mit kezdhetnék magammal, szorongásom van és korábban pánikrohamaim voltak, félek, hogy megint előjönnek ezek.

2017. márc. 16. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az orbáncfű teától úgy aludtam, mint akit leütöttek.

[link] (Felhasználása belsőleg bekezdés!)

2017. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nervenphlege tabletta, macskagyökér/orbáncfű/komlótoboz kombó.
2017. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valeriana Max , Valeriana Night. Macskagyökér alapú mindkettő. Relax zene lefekvéskor.
2017. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A relaxációs zenét, meditációt próbáltam már de nem segített.
2017. márc. 16. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A citromfű tea is nagyon jó,csökkenti az ideges eredetű testi panaszokat.
2017. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van a Herbáriának egy nyugtató teakeveréke, ez a neve is, citromfű, komló, macskagyökér, levendula van benne, meg még ami most nem jut eszembe.
2017. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!