Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Lelenc kutyamenhelyről...

A Lelenc kutyamenhelyről fogadott már valaki örökbe kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk örökbe fogadni egy belga juhászt, egy tervuerent. Úgy tudom ők mentik ezeket a fajtákat és szeretnék többet megtudni a menetéről. Nem rég költöztünk kertes házba, de a szüleim nem szeretnének kölyköt, mert elég ha csak én rosszalkodok. :-D Szóval szeretnénk hogy teljes legyen a család. Már azt is megbeszéltük hogy velem fog aludni. :-)

2017. júl. 24. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Van már egy konkrét kutya, amit kinéztél? Ha kiskorú vagy, ne te érdeklődj, hanem a szüleid. Nem a Lelenctől a legegyszerűbb az örökbefogadás, erre készüljetek fel.

[link]

2017. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még nem néztük ki hogy melyik kutyus legyen, de mindenkinek a hosszú szőrű tetszik. Régen skót juhászunk volt, de akkor én még kicsi voltam. Panelban laktunk és anyu meg apu vitték le felváltva, vagy velem együtt. Sajnos öreg volt és elaludt egyik reggelre. Megsirattuk nagyon főleg anyu.

Mielött a lelencre írnánk jó lett volna tudni pl. hogy mennyiért lehet örökbe fogadni, mert hát nem mindegy mennyi pénzel induljunk el. De kicsik ciki az anyagiakkal kezdeni. Azt is jó lenne tudni hogy milyen fajta kutya kaját vásároljunk neki mert nem jó az utolsó percekre halogatni. Szóval ezért érdeklődök itt. Persze biztos anyuék is telefonálgatnak mert egyszer véletlen kihallgattam őket és erről volt szó. De én is kíváncsi vagyok.

2017. júl. 24. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad a linket, körülírva de benne van, hogy mit várnak adományként: az oltások, chip, ivartalanítás árát. A kaja miatt meg ne aggódj előre, többszöri látogatást várnak el, mielőtt odaadnak egy kutyát, az hetekig tarthat az érdeklődéstől számítva. Tehát arra semmiképp ne számíts, hogy felhívjátok őket és azt mondják, holnap jöhettek is a kutyáért.
2017. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!