Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A doberman kutya hány fokik...

A doberman kutya hány fokik bírja télen? Volt akinek -10 ben is kint volt? Esetleg ha adok ra ruhát télre? :D

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 12:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem pl bemutaták a szülők orvosi papirjait amin rajta volt minden elvégezhető vizsgálat eredménye + beszéltem az orvosukkal aki elmondta hogy a szülők egészségesek és kicsi rá az esély hogy a kölyök beteg lesz. Nyilván egy egy olyan betegséget nehezebb kiszűrni ami a szülőkön nem mutatkozik de az láhtaható amo a szülőkön is előjött. Persze ez nem 100%-os nem olyan biztos mint egy papiros kutyánál de több mint a semmi, főleg ha egy szaporítóról beszélünk. Amúgy törzskönyves kutya is születhet betegen.
2017. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

És pont azok az esetek végződnek tragikusan, amikor a szülőkön nem mutatkoztak a betegség jelei, megsúgom.

Egyébként azt végképp nem értem, hogy ha olyan jó embertől vetted a kutyádat, hogy leszűrette a szülőket, miért okozott volna neki gondot kiváltani a kennelnevet és hivatalosan is tenyészteni?

Ezerszer el lett mondva, hogy tenyésztő és tenyésztő között is van különbség, vannak ott is kontárok. Viszont arányaiban véve szaporítóktól jóval több beteg kutya kerül ki, mint tenyésztőktől.

2017. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen valóban szaporítósból több beteg kutya van én csak arra céloztam hogy papir nélkül is lehet jó kutyát venni. Meg hogy sok helyen olvasom hogy ha ebbe a témába érdeklödik valaki a torkának esnek ( tisztelet a kivételnek).

Gondolom azért nincs kennel név mer egy kan és egy szuka van összesen. Arról meg nem érdeklődtem hogy 2 gyerek, munka, és a nagy szülők gondozása mellett mért nem foglalkoznak komolyabban ezzel a dologgal. Még így évek után is rendszeresen keresnek és érdeklődnek a kutyáról sőt a testvéreiről is mesélnek. Ha nem ilyen családtól vettem volna hanem csak putris szaporítós lett volna akkor tuti kennelből veszem.

2017. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!