Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van ez csak nálam?

Miert van ez csak nálam?

Figyelt kérdés
Van 4 kutyánk mivel nagycsalád vagyunk mindegyiknek megvan a gazdája aki külön foglalkozik velük. Eddig minden rendben volt együtt lustizak játszanak védik a házat de most újabban ha kimegyek hozzájuk egymás torkának esnek elkezdik tépni egymást és ez csak akkor ha én kimegyek hozzájuk ha bármejik másik családtagom megy ki nyugi van megy minden természetesen es megint öszhang van.
2017. júl. 24. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt alkalmad, megfigyelni, melyik provokálja az agresszív viselkedést? Valószínűleg az egyik kutya nem tekint falkavezérnek, dominanciát akar gyakorolni feletted, amit te lehet, nem látsz, de a többi kutya igen, és erre reagálnak.
2017. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Lehetséges igen mert az egyik néha odajön és próbál ledominálni de én olyankor lelököm magamról és rászólok de ha nagyon erőszakos akkor le is szoritom a földre amég meg nem nyugszik.Csak azt nem értem a többi kutya mért verekedik össze vagy mi ez a reagálás amit említett?
2017. júl. 24. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a dominanciára agresszió jeleit mutatod - annak számít, ha lelököd magadtól. Az agresszió pedig még többet szül erre reagál a többi. Egyszerűen jelezd a provokáló kutyának, ha a személyes tered megsérti, zökkentsd ki, ültesd le, intsd nyugalomra, húzd meg azt a képzeletbeli határvonalat, és ilyenkor semmiképpen se lökd el, vagy lépj hátra.
2017. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben ködzönöm a valaszokat ! :)
2017. júl. 24. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
És te miért hagyod, hogy a jelenlétedben öljék egymást? Miért nem állítod le?
2017. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Nyilvan nem hagytam egy szóval nem írtam ilyet!

De azt azért te is gondolhatod hogy négy nagytestü kutya harcába azért nem a leg szerencsésebb beszálni vagy egyáltalán leállítani őket.

2017. júl. 24. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem a legszerencsésebb leállítani a saját kutyáid harcát? Félsz a saját kutyáidtól? Vagyis csak nézed ahogy verekednek és kiabáláson, hisztin kívül nem teszel semmit?

Ha te nem tudod őket még ennyire sem kontrollálni, akkor miért nem neveli meg mindenki a maga kutyáját?

2017. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megint csak nem mondtam egy szóval se hogy félnék a kutyáimtól vagy hogy csak nézem a tájat amég szétszedik egymást ...ahj utolsó mert kell parádézni 😧
2017. júl. 25. 01:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor mit teszel, hogy abba hagyják? És ha valóban teszel ezellen a helyzet ellen, miért nem fejezték be ezt a viselkedést végleg már rég?
2017. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogy hogy rég?

Most készülnöm most kezdték egy két napja ezért k3rtem segitséget itt hogy még most gyökerestül megoldjam am a kicsi akarja tánlmadni a bagyot a nagy csak megvédi magát az3rt csak nem fogom leazidni

2017. júl. 25. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!