Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában nem eszi meg a...

Mostanában nem eszi meg a reggelijét?

Figyelt kérdés
7 éves nagytestű kutyám mindig naponta 2x evett. Viszont az utóbbi időben rászokott, hogy nem nyúl a reggelijéhez, csak kb fél-egy óra után hajlandó reggelizni. Ez akkor gond, ha el kell mennem otthonról. Ilyenkor ha elveszem vagy egyáltalán nem kap, akkor pár óra múlva megéhezik és átkutatja a konyhát. Egyben van a szoba a konyhával, tehát kizárni nem lehet. Ha otthagyom előtte a kaját, akkor egy idő után elkezd enni és a konyha egyben marad, akár a sültcsirkét is előlhagyhatom, nem nyúl hozzá. Viszont nem szeretném, ha ez rossz szokássá válna. Mi lenne a jó megoldás? Tápot kap, pont annyit, amennyit az évek alatt kitapasztaltam, hogy mennyi kell neki.
2017. júl. 26. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nálunk is hogy nem nyúlt a kajához és ne! Ette meg csak picivel később amúgy nem romlott meg a kaja vagy amit adtok neki ? Amúgy én azt mondanám hogy amikor elmész itthonról akkor elotte készítsd ell az ételét kaját vizet és ragd oda ahol meg eszi. De lehet hogy már megunta azt a kaját és azért nem eszi meg csak kényszerből később
2017. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi amikor ezt írom hogy : ne! Ott nem azt akartam írni ezt akartam : nem
2017. júl. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem unta meg, kutyáknál ilyen nincs. Eszik, mert túl akar élni, ahogy a természetben is tenné. Egyébként is most váltottunk tápot és ez nem változott. Nem romlott meg, mert táp, meg az neki nem lenne gond, minél undorítóbb valami, annál jobban tetszik neki. Nem szeretném otthagyni, az csak a válogatást bátorítja és egyre rosszabb lesz a helyzet.
2017. júl. 26. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha most már csak naponta egyszer adnál neki? Este az egészet. A vacsoráját meg szokta enni?


Gondolom átállna egy idő után.

2017. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván átállna, csak közben párszor szétszedné a konyhát távollétemben kaja után kutatva.
2017. júl. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!