Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya nagyon sokat eszik...

A kutya nagyon sokat eszik füvet. A probléma hogy mostanában egyre többet elkezdett tőle hányni. Hogy segíthetnék rajta, hogy ez ne történjen meg?

Figyelt kérdés

8 éves Magyar Vizsla.

Köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 4. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápot eszik?
2017. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csirkés pedigree , vagy ha nincs csirkés friskies száraztáp.... más tápot nem eszik....

Néha kap házikosztból keverve... kenyér, leves,.... csontot sose kap...

Eddig sose volt gond, füvet is evett, de utóbbi időben elkezdett hányni tőle....

Változtatni kell valamin?

2017. jún. 4. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:

A tápon, leginkább, mert a Pedigree egy túlárazott semmi, és valószínűleg attól van baja a kutyának. Váltani kéne egy jobb minőségűre. A Brit Premium csirkése árban ott van, mint a Pedigree, de sokkal jobb minőségű. Vagy Josera. Ha más tápot nem hajlandó elfogadni, akkor pedig BARF.


Vagy vidd el dokihoz, hátha ő tud valamit tanácsolni.

2017. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben kipróbálom ezeket, köszönöm a választ.
2017. jún. 4. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy a kutya azért eszik füvet, mert ég a gyomra, vagy túl sok a szőr a gyomrában. A füvet pedig kifejezetten azért eszik, hogy hányjanak.
2017. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ösnek igaza van.A mi kutyánk is így szabadult meg a gyomrában lévő szőrtöl.

Bár igaz,hogy hosszabb szőre volt mint a vizslának.

2017. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyomorprobléma lehet, direkt azért eszi a sok füvet, hogy azután kihányja.

Az etetése nagyon nem megfelelő, hallgass az előttem szólókra, hogy mivel etesd.

2017. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet gyomor vagy eppen torok problema, de lehet hogy semmi baja! A dalmatam most 7 eves es egesz eddigi eleteben imadta es tovabbra is imadja a friss zold fuvet igaz sosem hanyja ki! Kivizsgaltattuk semmi baja a gyomranak vagy torkanak! Egyszeruen szereti! Az egyeduli nehezseg hogy neha nehezen uriti a fuvet ha nem ragta meg elegge...

Jo minusegu Taste of Wild lazacos tapon el mar sok eve...

Dalmatak allando vedlese miatt folyamatosan van szor a gyomraban ami a termeszetes uton hatul tavozik...

2017. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!