Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg pitbull mellé kölyök...

Öreg pitbull mellé kölyök stafford?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves pittbull-unk,mellé szeretnénk egy staffi kölyköt.Csak nem tudom,hogy az öreg hogyan reagálna,aki történetesen kan,a kölyök pedig szuka lenne.Barátságos a kutyánk,akit beengedek(kertes ház)azzal ő is haverkodik.de tud nagyon csúnya dolgokat is művelni.Tépett már szét az udvarunkra betévedő macskát is.egyszer hozni akartak hozzám egy 10 hónapos németjuhászt,azt is szét akarta szedni.Annak ellenére hogy öreg,még mindig tud kemény lenni.Pedig már évek óta mondom,hogy nem éri meg a következő évet.Ezét is szeretnénk egy kölyköt mellé.úgy tervezem,hogy különválasztom őket,és csak lassan fokozatosan szoktatom őket egymáshoz,mikor ott vagyok. légyszi adjatok tippeket,hogy mire figyeljek oda.Nem az első kutyám lesz,de mindig hibázok az ember valahol,amit később megbánhat.Előre is köszi.
2017. júl. 28. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

"Tépett már szét az udvarunkra betévedő macskát is.egyszer hozni akartak hozzám egy 10 hónapos németjuhászt,azt is szét akarta szedni.Annak ellenére hogy öreg,még mindig tud kemény lenni."


Szerintem ebben benne van minden. Én nem vinnék oda kutyát de te tudod.

2017. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem a kutyádat kérdezed meg mit szeretne maga mellé ? Cesar Milan is Daddy (pitt) segítségevel választotta ki Juniort (szintén pitt). Joga van a kutyának is beleszólni, ugyanis neki is kell vele élni. Normális gazda legalábbis figyelembe veszi a kutya ízlését is. Amelyik kölyökre rámorog, ahhoz nincs türelme, mert túl izgága a kicsi. Amelyiktől elfordul, az közömbös, felőle meg is dögölhet. Amelyiket érdeklődve szimatolja, azt szívesen felneveli.
2017. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves kutyát nem "bolygatnék" meg egy új kutyával
2017. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi kölyköt általában nem akarnak kinyírni a kutyák (10 hónap már sok, macska meg nagyon más tészta), de te ismered a kutyádat. Szerintem össze lehet szoktatni őket úgy, hogy ne legyen baj. Ha lehet, először semleges helyen kéne találkozniuk, nem az öreg kutya saját területén, ott megfigyelni, hogy milyen reakciót ad a kölyökre. Ha zsákmánynak tekinti, egyértelmű agressziót mutat, akkor nem érdemes erőltetni, máskülönben szerintem mehet a dolog.
2017. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most lehet morbidnak meg bárminek hívni, nem baj.

Szerintem várd meg amíg a mostani kutyusod elpusztul mielőtt újat vennél. Láttam már nem egy kutyát aki beteg, depressziós lett azért mert kölyök (vagy akár fiatalabb, új kutya) került mellé. Érzik ám ők is hogy helyettük megy oda valaki. Persze ez nem mindig van így, de én a helyedben nem kockáztatnék.

2017. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vinnék egy ilyen korú kutyus mellé egy másikat, pláne egy kölyköt. Hadd legyen már békés, nyugodt pár éve/hónapja. Nem hiszem, hogy tolerálna egy hebrencs kölyköt.
2017. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, várd meg, míg az öreg kutyád el nem pusztul.

Ha kutyákkal durva, agresszív, akkor eleve nem vinnék mellé kutyát. Meg amúgy sem hiányzik neki egy kölyök ilyen korban már.

2017. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!