Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány állandóan a kutyám?

Miért hány állandóan a kutyám?

Figyelt kérdés

Egyébként már kiskora óta. Hetente hány. Az állatorvos először azt mondta, hogy sok a sava. Aztán azt, hogy habzsol és megerőlteti a gyomrát. Szerdán többször is hányt a kutya, kihívtam egy másik állatorvost, az azt mondta hogy most diétázzon egy hónapig.

Most komolyan? Állandóan hány a kutyám és letudják ennyivel? Hogyan tudnám kideríteni normálisan, hogy mitől hány? Valami képalkotó eljárás vagy akármi?


2017. júl. 28. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Keres valami normális állatorvost, és kérj teljes kivizsgálást. Nem tudom merre laksz, ha vidéken a legközelebbi nagyvárosba, ha Budapesten, akkor én a család utcai kisállat rendelőt ajánlom, de mások is biztos tudnak jót ajánlani.
2017. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet valami fertözés, parazita, baktérium. Én azt ajánlom, hogy csináltass egy véranalízist és abból kiderülhet ha van valami ilyen probléma. De ezenkívül nem árt kivizsgálni a nyelöcsövét és a gyomrát is. Ha már régóta megvan az a baj, nem értem hogy miért csak most kapott nagyobb figyelmet.
2017. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A probléma egész végig nagy figyelmet kapott, szerintem kifejtettem a kérdés alatt is. Először sok savra gyanakodtunk, szedette vele a savcsökkentőt a doki. Egy hónap után sem javult. Aztán jött egy olyan időszak, ahol válogattam neki mit egyen és figyeltem hogy mitől hány és mitől nem. Ezek is időbe teltek. Gyógytápot, mindent kipróbáltunk. Vannak időszakok amikor nem látom hányni, és van amikor hetente. Szerintem mindig is kellőképpen odafigyeltem a problémájára, de mostanában gyakrabban hány ezért akarok tovább vizsgálódni :)
2017. júl. 28. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a választ csak egy jól felszerelt rendelőben kivizsgálással fogod megkapni.
2017. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kivizsgáltattuk, volt vérvétel, UH, lázmérés stb az állatorvos szerint gastroenteritis, kapott gyógyszereket és úgy tűnt hogy jobban lett, de ma megint hányt. Pedig diétán volt, azt ette amit az orvos javasolt, szigorúan be volt tartva de ma még a vizet is kihányta. Pedig a héten nem hányt

Nagyon tanácstalan vagyok és kétségbe vagyok esve. Holnap visszaviszem az állatorvoshoz

2017. aug. 3. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!