Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutya fájdalmasan vinnyog...

A kiskutya fájdalmasan vinnyog, odakap, ha ölbe akarjuk venni. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Eddig nem csinált ilyet. Ma reggel is mentünk dokihoz, egész végig ölben volt, semmi baja nem volt. Viszont miután megkapta az oltást és hazaértünk már nem lehetett ölbe venni, mert sírt, odakapott. Egyértelmű fájdalom jeleit mutatja. Mozgása normális, ugrál, játszik, aktív. A földön, ha megnyomkodom neki a hóna alatt, nem fájlalja, csak ha felvesszük. Az oltás helye se fáj neki. Mindössze 3 hónapos, mi baja lehet?
2017. júl. 28. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap inkább vigyeték vissza a dokihoz itt ugyse fogsz hasznos választ kapni
2017. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, sőt, sokszor csomó is kialakul az oltás helyén, fájdítja.

De szerintem attól sír amikor fel akarjátok venni mert összekötötte a kézben levést a fájdalmas szurival, és inkább félelem jele a vinnyogás és odakapás, mint fájdalom. Játszatok vele sokat és piciket emeljétek meg pár centire majd rakjátok le hogy tudja, ha felemelitek az nem egyenlő azzal hogy fájdalom fogja érni.

2017. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az oltás helye lesz. Ha nem múlik vigyétek vissza dokihoz. Gyógyulást neki!😉
2017. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!