Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Chicopee...

Mi a véleményetek a Chicopee Puppy- Large Breed tápról?

Figyelt kérdés

Egy kéthónapos labradorom és egy 3 hónapos hovawartom van.

Szerintetek jó ez a táp vagy váltsak valamilyen másik tápra?

A kutyák szeretik és elég jó áron tudom beszerezni (575/kg). Kell-e még mellé adni valamit?


2010. máj. 23. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én multivitaminos tablettákat még a macskáinak is adok. ez nem muszáj, csak szerintem jó. emígy én mindig mással etetek. folyamatosan váltom.most a kutyámat ép profilum táppal etetem. pedig 1 hónappal ezelőtt royal caninnal etettem. sokszor van úgy hogy alultasakos kaját vagy konzervet kap de nem sokat mert attól foglepedéke lehet. sokszor viszont még húst is veszek nekik amit olcsóbban beszerzek mint a tápot. 1 hónapra nekem a hús olcsóbban kijön mint a táp. 50 centért ( 150 ft) vettem majdnem fél kg húst. -tescoban. nem tudom, sokszor adok neki kiszárított húsokat . kiállításokon szoktam venni meg interneten rendelni ami a fogaira is jó.
2010. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
macskáinak/ macskáimnak*
2010. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja még elfelejtettem írni hogy az a táp amivel etetsz egészen jó minőségü, szerintem nagyon jó minősegü de a labidnak ne nagyon sokat adj mert ez a táp a nagy illetve óriási fajtáknak van és labi még a medium(közepes) csoportba tartozik. a hovawart is szerintem.
2010. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mér azt szeretném kérdezni, hogy ami a zsákra van írva adagolás ott a kutya jelenlegi súlyát kell nézni vagy a felnött súlyát?

2010. jún. 2. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kölyöktáp, akkor a felnőttkori súját, ha jól tudom.
2010. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindig a jelenlegi súlyát nézd nehogy túladagold xDD
2010. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!