Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibe fürdessem?

Mibe fürdessem?

Figyelt kérdés

Kutyámat szeretném megfürdetni(Havanese),de a kis fürdőkádja tönkrement.Van itthon pár lavór,de anya abba szokta a ruhákat rakni+volt már benne hipó is (csak egybe nem volt).Nem merem megfürdetni a lavórokban.Ki van mosva meg minden,de nem tudom,hogy szabad-e.

Elég koszos most,mert kint volt a kertben egész héten és elég sokat játszott meg bement a bokrokba xD szóval elég csapzottan néz ki szegény :"D


A lavórokban meg lehetne fürdetni ?(van egy nagy,amibe csak a kiteregetni való ruhákat szokta anya rakni,szóval mosószer meg egyéb nem nagyon volt benne)

Felmosóvödör van még,de abba is ugye vegyszer volt meg kicsit kicsi lenne :D


Ha a lavórokba inkább ne,akkor hol tudnám megfürdetni ? Kint a kertben van egy kút,ott talán meg tudnám mosni.


Köszönöm a segítséget !



2017. aug. 1. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dikk. Beteszed a fürdőkádba oszt lefürdeted ennyi.
2017. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Miért bonyolítod túl? A fürdőkádban, zuhanyzóban is meg lehet fürdetni...


Amúgy nem tudom tudod-e, de a havanese nem kerti kutya. Nem tudom, hogy ápolod így a szőrét. Ráadásul mivel olyan a szőre mint a haj, így ki van téve a szívféreg fertőzöttségnek is, ami ugye halálos...

2017. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak most van kint,de este bejön.Napközben kint játszik a szomszédkutyákkal.Tudom,hogy nem kerti kutya :D


Kádba nem lehet fürdetni,mert anya nem engedi...de már találtam kint a cuccai közt kis lavórt.Régebben abba fürdettük,de nem tudtam hogy még megvan.


Köszi a válaszokat !

2017. aug. 1. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ráadásul mivel olyan a szőre mint a haj, így ki van téve a szívféreg fertőzöttségnek is, ami ugye halálos..."


A szőrnek semmi köze sincs a szívféreghez

2017. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!