Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibe halhatott bele a kutyám?

Mibe halhatott bele a kutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kiszökött nem tudom hogyan,délben haza értem nem volt sehol egyből mentem keresni de nem találtam,szóltam ismerősöknek,hogy segítsenek,de nem lett meg estig..

Tegnap reggeltől délig kerestem de semmi aztán amikor este jöttem a hátsó udvarból láttam az utcaajtó előtt valamit,megnéztem,hogy mi az és a kutyám volt..

Lassan bejött ekkor láttam meg,hogy az egész nyaka felvan dagadva nagyon csúnya volt,levolt fogyva a füle véres volt

Szóltam neki nem reagált semmit,csak ment az előszobába fele majd lefeküdt és bármit csináltam csak lefelé nézett..

Majd ott voltam vele de csak feküdt pislogni sem pislogott,átvirrasztottam vele az éjszakát.. ma reggel én elmentem suliba,az ajtót nem csuktam be jól így kinyillott valszeg

Amikor haza értem mentem volna hozzá de nem volt ott..

Mentem a házához és bent volt,szóltam neki de nem.csinált semmit,amikor jobban megnéztem láttam hogy nem lélegzik.

Megnyomogattam kicsit de már halott volt.

Én kiborultam teljesen .

Majd amikor kivettük a házából megnéztem azt a dagadást a nyakán és nagyon puha volt,gondolom víz lehetett.

Majd észre vettem a nyakán hátul egy mélyebb sebet amit azelőtt észre sem vettem

Megfulladhatott attól a valamitől a nyakán vagy a seb okozta?

De az a dagadást hogy kerülhetett oda?



2017. jan. 20. 17:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok, hogy nem azonnal a dokihoz vitted. Lehet nem menti meg, de nem szenvedett volna annyit a kutya!
2017. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom orvoshoz luxus volt elvinni a haldokló kutyát (még a vak is észre vette volna hogy ez sürgős) csak gratulálni tudok. Elmondható hogy te ölted meg a felelőtlenségeddel. Amúgy bármi lehetett lehet valaki-valami megtámadta, elfertőződött vagy mit tudom én nem vagyok orvos. Boncoltasd fel és megmondják mitől pusztult el.
2017. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Lehet másik kutya kapta el, valami mérget evett meg. Arra amúgy nem gondoltál az éjszaka közepén, hogy el kellene vinni az ügyeletre?
2017. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Bocs a kérdésért, de neked nincsenek szüleid akikben esetleg felmerülne, hogy elvigyék orvoshoz...? A virrasztással marha sokat elértél, ha csak ültél mellette...
2017. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted itt a válaszolók mégis honnan tudnák, hogy mibe halhatott bele? Az állatorvos meg tudta volna mondani, sőt lehet, hogy meg is tudta volna menteni, ha mondjuk elviszitek hozzá! És ez a szüleidnek is szól, mert te még iskolás vagy. A családotokból senkinek nem jutott eszébe, hogy ellátásra van szüksége a kutyának? Roppant felelősségteljes gazdái voltatok akkor szerencsétlen kutyának, eleve kiszökni sem szabadott volna tudnia, dehát innentől kezdve gondolom mennyit foglalkozhattatok vele... Mindegy, ha tudni akarod, vidd orvoshoz és boncoltasd fel. Több kutyátok pedig ne legyen.
2017. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ja hogy az állatorvos

Hogy eszembe se jutott.

Hívtuk,de azt mondta késő este nem fogadja majd másnap délben vigyük be,akkor szabad lesz a rendelő

Igen,ezt kár volt kihagyni..

2017. jan. 20. 18:11
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Léteznek állatorvosi ügyeletek is, ilyenkor oda szokás vinni a kutyát... Mint mikor neked baleseted van, akkor sem ülsz be a háziorvosi rendelőbe és várod ki a sorodat, hanem ügyeletre mész.
2017. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
93%
Abba halt bele, hogy felelőtlen gazdái voltatok. Kell lennie ügyeletes állatorvosnak a környéken, ilyenkor hozzá kell fordulni. Mi is vittünk már késő este, (ünnepnap!) állatorvoshoz kutyát.
2017. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Aha, és csak egy állatorvos létezik a világon, ugye?

Vagy szerinted jókedvéből nem bírt pislogni se, hogy eszedbe se jutott, hogy a kutyának AZONNAL segítség kell?

Amúgy egy autó is elüthette, így a leírásod alapján senki bem fogja megmondani, mi lett vele, csak az orvos tudta volna.

2017. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nos az egész kis városban 1 állatorvosi rendelő van,ügyelet nincs.

És a legutálatosabb orvos van ott.

Ha tehettem volna én viszem el kézben odáig de nem tudtam tenni semmit,azon kívül hogy vele maradok

2017. jan. 20. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!