Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bobtail kutya szőr problémák,...

Bobtail kutya szőr problémák, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a kutyámat 2naponta fésülöm,3hetente kozmetikába viszem de a szőre nagyon csomósodik,néhány helyen pl. a fülén gépelni kellett neki annyira rossz volt a helyzet! Mivel még kölyök a kozmetikus azt ajánlotta hogy vágjuk le róla a kölyök szőrt teljesen mivel ez nem a mi hibánk sajnos ez a szőr ennyire kezelhetetlen! Kicsit félek a nyirástól mert azt olvastam ha a bobtail szőrét egyszer le gépelik sose nő már vissza olyan minőségben! Ti mit szóltok?

Nem tudom hogy lehet e köze hozzá,de már a 4.féle tápot eszi mert mindegyikkel volt valami baja most eliminációs diétán van! Volt pollenes tesztünk az negatív!


2017. aug. 1. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan le lehet nyírni, pár hónap alatt visszanő.

Nekem 16 évig volt bobtailom, mikor nagyon filces volt a bunda nyáron, kopaszra le lett nyírva, télre már nagy ruhája lett :)

2017. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. aug. 1. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!