Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úszhat a kutyám tüzelés közben?

Úszhat a kutyám tüzelés közben?

Figyelt kérdés
A tengerremegyünk nyaralni pár napra. Annyira nem szeret úszni de nem bánnám ha kipróbálná. Lehet baja? Utána rögtön lemosnám sima vízzel.

2017. aug. 1. 10:17
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Látom nem sokat érthetsz hozzá. Ilyenkor nagyobb az esély a fertőzésekre (méhgyulladás) viszont nem tudom hogy egy kis pancsolás meg némi úszás mennyire kockázaros.
2017. aug. 1. 10:28
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Úszhat, sétálhat, futhat. Amúgy tüzelő kutyát a tengerpartra vinni nettó parasztság.
2017. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Miért parasztság?
2017. aug. 1. 10:35
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj már bele! A tüzelő kutyád árasztja a szagot magából, szerinted hány kutya fog rámozdulni?
2017. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Pont nem érdekel mások kutyája, nem az én problémám ha tüzelő szuka mellett nem bírnak a kutyáikkal. Amúgy nem sok kutya van arra.
2017. aug. 1. 10:42
 6/38 A kérdező kommentje:
Te is valami kezelhetetlen kan gazdája lehetsz :)
2017. aug. 1. 10:51
 7/38 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is van szukám, ivartalanítás előtt ő is tüzelt jó párszor, de meg sem fordult a fejemben, hogy akkor kutyák közé vagy kutyások által forgalmasabb helyre vigyem. Pont azért, mert hatalmas kic.eszés a kankutyás gazdákkal szemben. Mellesleg nekem is szar volt, hogy a neveletlenebb kankutyákat nem is tudtam levakarni magunkról.


Van ivaros kanom, nyilván úgy neveltem, hogy nem válik kezelhetetlenné tüzelő szuka mellett sem. Volt már nem egyszer, hogy tüzelő szuka után kellett pályára mennünk tréningezni, egyszer versenyen is előfordult ilyen, hiába a szabályok tiltják ezt. De nem kapcsolhat szét a szag miatt. Viszont ettől még iszonyat frusztrált egy ilyen szituációban nyilván. Ez, hogy direkt a legnagyobb szezonban, direkt tüzeléskor viszed nyaralni tengerpartra, valóban hatalmas parazstság. Pláne úgy, hogy az elmondásod alapján a kutya sem szeret úszni és te sem akarod, hogy fürödjön.

2017. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Azt mond meg, hogy ha te nem vagy tekintettel a kankutyás gazdákra, ők miért legyenek tekintettel rád?
2017. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Én szeretném hogy ússzon csak a fertőzés miatt félek. Azt meg nem én akartam hogy most tüzeljen, a nyaralást nem mondjuk le e-miatt. Hát köszönöm a sok "hasznos" választ tök jó hogy mindenki csak okoskodni tud.
2017. aug. 1. 11:38
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem úszhat! Tüzelés alatt nagy a fertőzés veszélye.
2017. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!