Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb. egy doberma...

Mennyibe kerül kb. egy dobermann kölyök kennelből?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
150-200 000ft szerintem (persze biztosan van drágább is) attól is függ milyen célra keresel, hobby, kiállítás, munka?
2017. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak hobby célra, beleszerettem. :)

Persze tisztában vagyok vele, hogy kemény fajta, de nem első kutya lenne. És azzal is hogy sok melót es napi fárasztást igényel.

2017. aug. 1. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
150 ezertől felfelé. Párosítástól függ.
2017. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tényleg 150-200. Viszont mi is dobermannt (is) szeretnénk, és a két tenyésztő, akit hívtunk, mindketten azt mondták, hogy annyit adunk, amennyit rászánunk egy bizonyos intervallumon belül (tehát mondunk egy összeget, és megmondják, megfelel-e). Mert az a lényeg, hogy jó helyre kerüljön a kutya. És az egyik azt is mondta, hogy kell előtte egy elbeszélgetés, és ha úgy látja nem vagyunk alkalmasak dobermann tartásra, akkor nem adná oda, tehát ha pl. a személyiségünk, napi ritmusunk nem megfelelő, stb.
2017. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso, megkerdezhetnem (akar privatban) hogy melyik pontosan ez a tenyeszto? Csak mert nagyon szimpatikusnak tunik igy leirva, es nem, nem azert mert sajnalnam ra a penzt persze, hanem mert ugy tunik ott tenyleg a kicsik a fontosak, es en kifejezetten orulnek egy ilyen elbeszelgetesnek is! Bar meg nem most szeretnek kutyat vasarolni. Elore is koszi.
2017. aug. 1. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
már egy ideje nézelődtem kérdezősködtem egyik helyen 1000euró volt máshol 1500 euró illetve 200 ezer. Sikerült 150 ezerért dijnyertes szülöktől útlevélel törzskönyvel vennem
2017. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!