Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom hogy a kutyána...

Honnan tudhatom hogy a kutyának fülgyulladása van?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos goldim, levittem a strandra, had ússzon egy kicsit. Közben ráfröcskölődött sok víz, nem tudom, hogy ment-e a fülébe is. Strand után nem tisztítottam ki a fülét, lehet, hogy befog gyulladni? Honnan tudom, hogy be van-e gyulladva?
2017. aug. 4. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A kutya rázza, dörzsöli a fülét, esetleg ferdén tartja a fejét. A fülbe belenézve a hallójárat bőre kipirult, gyulladt, nem egyszer bűzös váladék szivárog belőle. A gyulladás vagy csak az egyik oldalon jelentkezik , vagy akár mindkét fület érintheti egyszerre.
2017. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te nem tudod kitisztítani a fülét, ha netán belement is víz. Nézz meg egy képet a kutya füléről. Belülre igen kevés gazda képes és mer belenyúlni.
2017. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!