Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám fosik a 70% húsos...

Kutyám fosik a 70% húsos konzervtől is. Egy monoproteines konzerv jobb lenne neki?

Figyelt kérdés
Amiben csak egy fajta hús van
2017. aug. 6. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett: nem kizárólag konzervet eszik, heti egyszer bontok konzervet, azt rakom a táp tetéjére 1-2 kanállal, de sokszor még így is hasmenése lesz tőle. Bezzeg a gyagyi kocsonyás konzervektől nem...
2017. aug. 6. 23:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg jobb lehet, kipróbálni mindenképp érdemes. Az én kutyám is fosik a túl sok hústól, meg a magas fehérjetartalmú tápoktól. Amúgy miért ragaszkodsz a konzervhez? Ha csak szárazzal etetnéd, az lehet, hogy megoldaná az emésztési gondjait.
2017. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak mindenféle konzervtől hasmenése van, lehet az drága vagy olcsó egyaránt.

Úgy döntöttem inkább nem fogok neki konzervet adni egyáltalán, a száraz táptól nincs baja, elég ha csak azt kap.

2017. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert imádja, nem szeretném csak tápon tartani, de vannak így is olyan napok, amikor tápot eszik üresen :) próbáltam nyers hússal is kinálni, de nem eszi meg


Érdekes, hogy amúgy nem érzékeny emésztésű, tápból bármilyet kaphat, de az eddigi konzerveket nem bírta (Premiere, Real Nature, Animonda stb) gondolkodom, hogy veszek próbaképpen Happy Dog Pure konzervet, mert abban csak egy fajta állat van, hátha az a gond. Ha ez se válik be, akkor nem veszek többet :/

2017. aug. 7. 08:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a segítséget :)
2017. aug. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!