Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem vált be a Brit Care...

Nem vált be a Brit Care (nyálkás végtermék) milyen más tápot ajánlotok helyette? Max 1000ft/kg áron?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Happy Dog Supreme? Nem olyan jó, mint a Brit, de olcsóbb valamivel és nálunk bevált.
2017. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Happy Dog Supreme vagy Josera
2017. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mikor nyálkás hasmenése volt, akkor baktérium fertőzése volt, és nulla bélflórája a kutyának. Szerintem nem a táptól, hanem felevett valami olyat, ami ezt okozta. Én már tudom mikor mi baja van a kutyának a széklet milyenségéből. Mi már mindenen túlestünk. Bélflóra helyreállítót mindenképpen adj neki, és ha nem múlik doki. Mi joserával(kacsás krumlis) etetünk, bevált. A legdrágább tápokon mi már rég túl vagyunk.Ez vált be széklet ügyileg.
2017. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár nekünk cicánk van, nálunk a Happy Cat vált be. Eddig Britet evett, de mivel nem tudtam rendelni, így a Fressnapfban kerestem valami hasonló összetételű és árú tápot, végül a Premiere Senior mellett döntöttem. Amint váltottunk a macska folyamatosan kihányta a tápot... 3 nap után megint átmentem a boltba tápot keresni, mostmár a Happy Cat Seniort vettem le a polcról, de csak kis kiszerelésben, nehogy ezzel is pórul járjunk. Ez 2 napja volt, azóta a hányást abba hagyta és jó ízűen eszi az új tápot. Pedig sokan szidják a Happy Cat/Dog tápokat, nálunk mégis "csodát" tett. Egyébként a Premiere elvileg sokkal jobb táp, mégse bírja a macska gyomra. (Ha a Happy Dog melllett döntesz érdemes rendelni, mert a boltan kétszeres áron adják... A Petissimo.hu-t ajánlom)
2017. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kipróbáljuk a Happy Dogot és a Joserát is.
2017. aug. 8. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a Happy dog supreme tápokra. A sima fit&well, Irland nálunk tök jól bevált.


Kicsit magasabb ugyan a szénhidráttartalma, mint a Brit care-nek,de jobban tolerálja a kutya bele. :D (Mi is Brit careről váltottunk.)

2017. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!