Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SZerintetek ő milyen fajta?...

SZerintetek ő milyen fajta? Az én kutyám, de kíváncsi vagyok ki mit hoz ki belőle. Aki nem akar találgatni ne ugorjon nekem, csak ne írjon kommentet. Köszi (linkek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 23. 22:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

mond már meg :D ne szivass minket :D


19/L a hosszú válaszos kiccsaj xD

2010. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Annyit tudok róla,hogy az apja fajtatiszta kaukázusi juhász.Ez 1000 százalék.Az anyja meg valamilyen keverék,egyszer láttam az életben,kinézetre olyan rotis volt de kissebb annál,színe fekete fehér,de voltak itt ott dalmatás beütésű foltjai...szóval az anyja egy fajtatiszta utcai turmix :)
2010. máj. 23. 23:44
 13/21 A kérdező kommentje:
A azínét biztos hogy az anyjától örökölte:) kinézetét meg az apjától :)
2010. máj. 23. 23:45
 14/21 A kérdező kommentje:
* a színét
2010. máj. 23. 23:45
 15/21 anonim ***** válasza:

:D hogy nem vettem észre a kaukázusit -.-' nekünk is volt ezért vagyok kiakadva magamon xD


am minden összegezve szép eb :P


19/L a sok fajtás sok válaszos XD

2010. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is csodálkoztam,hogy senkinek sem a kaukázusi jutott eszébe először,de tényleg nagyon nagy a hasonlóság közte és egy újfullandi közt :)
2010. máj. 23. 23:58
 17/21 anonim ***** válasza:

én a formája és a farka miatt biztos voltam, hogy van benne vmilyen juhász :)

és nem csaltam:P elöbb a képeken gondolkodtam aztán néztem a válaszokat.


Ha az anyjáról van képed, akkor majd még azon is eltöprengek :D

2010. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az anyja elpusztult és nincs képem róla sajnos :( Az apja él még,de róla sincs képem...bár gondolom egy kaukázusit mindenki el tud képzelni kép nélkül is :D
2010. máj. 24. 12:29
 19/21 Niky emo girl ***** válasza:
én a képek alapján ujfunlandira tippeltem volna :D de most h igy mondod tényleg emlékeztet a kaukázusira csak aztnemtudom hogynem ugrott be nekemse mert 1ehez hasonló kaukázusi keveréket akartak adni nekem :)
2010. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Pedig a pofijából nekem egyből a kaukázusi jönne le :) az újfullandinak egy kicsit olyan bernáthegyis képe van sztem :)
2010. máj. 27. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!