Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám állandóan kiszökik...

A kutyám állandóan kiszökik valahogy az útcára, és kiugrik a kocsik elé, vagy megkergeti őket. Hogyan lehetne leszoktatni arról hogy ne szökjön ki az útcára?

Figyelt kérdés
Nem akarom megkötni vagy bezárni.Minden lehetséges helyet ahol ki tud szökni, elbarikádoztam, berácsoztam, de van hogy jön hozzánk valaki, vagy épp megy el, és akkor a kapun szempillantás alatt kioson....a rohatt. Az a legnagyobb baj hogy elütteti magát a kocsival. Ma is kis híján múlt hogy túlélte az incidenst egy spoilerrel való talállkozáskor.
2010. máj. 23. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ivartalaníttasd!
2010. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Buksi kiszökött :D


Addig fogja meg valaki amíg nyitva van a kapu

2010. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Normális kerítésen, bezárt kapu mellett nem megy ki a kutya. Ha meg épp nyitjátok a kaput, meg kell fogni addig a kutyát.
2010. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha anyám jön haza két szatyorral, és amire megfordul velük hogy maga mögött becsukja az ajtót, addigra a kutyámat már rég kivasalta egy autó. Ivartalanítsam? kéne ja. köszi a válaszokat.
2010. máj. 23. 23:27
 5/22 anonim ***** válasza:
"a rohatt".. ejha .. szépen becézgeted.. Amugy meg tedd azt amit én.. kennelbe vannak és mindennap délután viszem őket 1 orás sétára.. nemhiszem hogy neked ez gondot jelentene..
2010. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Űrdongónak a neve amúgy. De amikor kiszökik akkor kicsit haragszom rá, mert csináll akkora felfordulást az útcába hogy haajaj!
2010. máj. 23. 23:42
 7/22 A kérdező kommentje:
Űrdongó a neve na! rosszul írtam.
2010. máj. 23. 23:44
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom neked tanácsolni, amit mind a 4 kutyámmal megcsináltam:

Amikor nyitom a kaput, akkor ugrásra készen, várja a pillanatot, hogy kisprintelhessen. Ahogy elrugaszkodott, elkaptam, kicsit elvertem, pont annyira, hogy elmenjen a kedve a szökéstől. Ezt 2-3x eljátszottam minden kutyámmal, nah ne aggódj, egész nap nyitva lehet a kapu, akkor sem mennek el.

Amúgy amilye gyakran csak tudom, viszem őket sétálni, meg rengeteget játszom velük, szóval nem unatkoznak, jól érzik magukat a kertben is.

De mindegyi megtanulta, hogy a kapu az tabu, tilos rajta átmenni engedély nélkül.

2010. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Talán néha vidd ki sétálni vagy engedd ki kicsit nézelődni.

Az enyém is kimegy a kapun de már megszoktam, mindig hagyom is neki. Fél perc alatt körbeszalad aztán magától vissza be is jön a kapun, rá se kell szólni.

Egy idő után nem lesz már neki újdonság.

2010. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A kutyával is foglalkozni kell. Nekünk is 2 kutyánk van, de ha a kapu nyitva van nem mennek ki.Párszor megtették, kikaptak érte. Nem nagyon,de hatott.
2010. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!